Comentarii (490)
turcescu
turcescu  •  09 Aprilie 2018, 23:00
Postat de mario_rdfe pe 09 Aprilie 2018, 22:57

A pus ochii coinac pe astia..de cand a zis ca ei si craiova merita camp..ca joaca frumos. Pai echipele astea doua au pierdut lamentabil etapa asta si sunt cele mai praf din play off...craiova e praf...asta ptr cei ce ii vad ca practica un fotbal bun. Fcsb ia batut ca de fiecare data..fara drept de apel. Nu imi amintesc cand au marca oltenii ultima oara doua goluri intr un meci. Din punctul meu de vedere fcsb e campioana..la cum joaca cfr ul,nu ii vad sa recupereze..sunt iesiti din forma..asta si datorita"muncii" lui mm.

Ultima oara a fost FCSB 1-1 Craiova, in campionatul regular. Dar da, i-a invins Steaua cam pe unde i-a prins, cred ca au acum 8 din ultimele 9. Daca nu se intampla vreo minune si face CFR ceva, FCSB ia titlul. Din punctul meu de vedere meritat, au jucat si in Europa. Si cu noi, si cu ceferistii, au marcat pe final si puteau sa si castige. Ca si cu Reghecampf pe banca, au forta de revenire fantastica. Pe cand la Cluj, nu o vad, Petrescu joaca la ciupeala si asteptare. Dovada ca e sub un Olaroiu sau Reghecampf.

banciuu
banciuu  •  09 Aprilie 2018, 22:56
Postat de caminero pe 09 Aprilie 2018, 22:53

Campionatul a fost jucat în momentul în care FCSB a reușit să-și aducă cei patru sateliți în playoff.

E impresionant cum apare cate un geniu carpatin de genul tau care intodeauna cauta nodul din papura.Dar asta e o calitate pe care doar frustratii,haterii si hahalerele o detin.Felicitari si tine-o tot asa.

adyy25
adyy25  •  09 Aprilie 2018, 22:52

De ce toti adversarii stelei la flash interviuri si nu numai, spun ca au jucat cu steaua? Acum tocmai l-am auzit pe Bancu, dar mereu-mereu toti ii spun Steaua? Numai haterii aia tristi ..... Cine e pe primul loc, cine e pe primul loc, Steaua e, Steaua e

gannicus2014
gannicus2014  •  09 Aprilie 2018, 22:43

rezultatele de ieri si de azi au distrus Pastele cheferistilor, rinamovistilor si talpanistilor

samuiel_cj
samuiel_cj  •  09 Aprilie 2018, 22:42
Postat de randoom....__ pe 09 Aprilie 2018, 22:41

campioni am fost campioni vom fi Steaua Bucuresti.

Forza Steeeeauaaaaaa Bucureeeeeeesti// Campioaaaaaaaaaanaaa luuumiii eeeesti..!!!!!!!

saviola2_8
saviola2_8  •  09 Aprilie 2018, 22:41

Bravo Steaua! Campionatul nu e jucat dar ne am consolidat pozitia de lider si de favorita certa la titul! Acum sa se destrabaleze haterii si trollii!! Va ordon!:)) seara buna!

854605894625108
Silviu Apostol  •  09 Aprilie 2018, 22:38

Bobonete , ai fost , ma , pe stadion sa-ti iei "mielul" ?

dinamo_fan
dinamo_fan  •  09 Aprilie 2018, 22:34
Postat de nefertiti pe 09 Aprilie 2018, 22:30

tantalaul de Baluta trebuia sa cada ca Teixeira si poate avea si el penalty

tot incearca saracul..dar nu-i iese :)))

turcescu
turcescu  •  09 Aprilie 2018, 22:34
Postat de observator_federal pe 09 Aprilie 2018, 22:31

Băi, cât de mincinoși pot fi ăștia de la Fîcîsîbî. Auzi cifră de public: 29.700 adică mai mult decât pot încape pe stadionul din Craiova, acolo unde, orice s-ar spune (sau minți prin masmedia gigistă) este acum epicentrul asistenței la meciurile de fotbal. Se vrea un nou "record" gigist contrafăcut. Și ca repertoriul să fie complet, vor spune că suporteri olteni la acest meci au fost mai puțini de 1000. Manevre ***-gigiste care scârbesc spectatorii onești ai fotbalului românesc.

Arena Nationala are 56 de mii. Nu cred ca e minciuna, a zis si comentatorul ca sunt 25 de mii.

ando89
ando89  •  09 Aprilie 2018, 22:33

Iar se predară eroic?:))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 49
Comentează