Comentarii (507)
maresal24
maresal24  •  21 Octombrie 2012, 23:33
Postat de zona_lipscani pe 21 Octombrie 2012, 23:23

Au fortat in prima repriza . Nici o echipa romaneasca nu poate sa tina 90 de minute in ritmul ala .

lasa ba ca o sa tineti voi in cupa cu pandurii

samertx
samertx  •  21 Octombrie 2012, 23:33
Postat de totdd pe 21 Octombrie 2012, 23:28

adica? in a doua repriza nu a stat tudor pe steaua non-stop? nu a dat vreo 4 faulturi pe la 30-35 metri. nu fiti penibili......obiectivilor !

Prietene, au am scris ce mi s-a părut. UN BLAT CÂT MASA TACERII:))

terminatorul2
terminatorul2  •  21 Octombrie 2012, 23:32
Postat de zona_lipscani pe 21 Octombrie 2012, 23:26

Bravo stelei si cfr-ului pentru cum s-au descurcat pina acuma in meciurile internationale dar nu cred ca vreuna va ajunge in primavara . Fotbalul romanesc este slab .

Nici anul trecut , nimeni nu a crezut și am ajuns să jucăm in primăvara europeană !!!!! Mai merge un coment și iar pauză 20 de min , că așa vor mușchi lor !!!!! Propun să facem timp de o oră ”grevă” . Adică să nu mai postăm nimic !!! De ex de la ora 23 la 00 !!!

uzzy2peu
uzzy2peu  •  21 Octombrie 2012, 23:31
Postat de conasu_boeru pe 21 Octombrie 2012, 23:28

Nu merge mereu cu hei rup , bulan si hei rup ! Mai vine si cate un arbitru din asta care vede mai bine....Acum, toti au vazut ca se poate....sa vezi razboi cu Bistrita ...

ce se poate mah a putut pandurii ca e locul 2 si are echipa dar in rest cine sa poata ? pana la final steaua mai are 4 meciuri usoare si 1 cu dinamo si o sa faca minim 13 puncte asa ca nu va mai faceti iluzii..ce sa se poata ?