Alte știri din fotbal

Cum a primit Dan Petrescu vestea decesului mamei: „Nu știam cum să-i spunem”
0

Mihai Stoichiță, reacție tranșantă după ce Pancu l-a dat înlocuitorul lui la Euro U21
0

Gigi Nețoiu, declarație în forță despre Steaua: „Să-i dea o dispensă” + „Dinamo dacă ia titlu e degeaba”
0

Rapid - Universitatea Craiova, cu spectatori în tribune » Cine îi va încuraja pe giuleșteni
0
Știri din fotbal internațional

După modelul Becali! Cum e tratată echipa feminină la un mare club » Interzis pe stadion, deplasări cu trenul!
0

De nicăieri! Tunisienii anunță că Laurențiu Reghecampf ar fi fost DEMIS » Motivul deciziei
0

Dan Șucu și-a început turul de forță cu o victorie » Urmează FCSB - Rapid
0

Dezastru! Cum arată Viola Park » Tavane căzute, birouri inundate! Se mai joacă Fiorentina - Juventus?
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Da? În fine.
Pana ce n-o sa-l mai am mai este.Si nu inteleg ce e cu europa, ce draq ne-am ales ca voi jucati in europa sau cu ce te-ai ales tu? Esti vazut mai bine, ai bani mai multi in cont?? Banii care se castiga in europa se investesc in baze sportive, educatie? sau ce? chiar nu inteleg..
huooooooooo tzatzelor :))))))))))))))))
Apopo am facutr 2 RMN-uri la capatzina si la coloana vertebrala . plus colonoscopie. plamini , inima , etc.. Cam tot si stau bine . Am tensiune arterial de aviator . Poate doar daca cad cu avionul in cap sa scapati de mine asa usor ..)) ! Apropo ? DETROIT a dat faliment ca oras . Wolttul va locui in cort .
Ce sa facem, daca dinamo a jucat la BARBUT in seara asta ?! A riscat si s-a ars. :)))))))))))))))))))
Pai are deja 60 si..cit pizda mamiii ma sii sa mai traisca bulangiul ala cu vipushca !
e deja prima infrangere a lui dinamo in acest sezon. cu siguranta nu va fi nici ultima. cam asta va fi tempoul lui dinamo. 1 victorie la 3-4 etape. suporterii au nevoie de rabdare si tutun. sau ma rog...au de ales. intre a se obisnui cu infrangerile si in era Negoita sau sa'si rupa abonamentele cei care au apucat sa le cumpere. e posibil ca jocul sa se imbunatateasca fata de sezonul trecut. dar nu atat de tare incat sa se poate evita infrangerile uneori chiar si rusinoase. cand pierzi de maniera asta cu Recasul nu poti avea pretentia la locurile 1-4 stiind ca ai de luptat cu Steaua, KFR, Petrolul, Astra, Pandurii. chiar si Vasluiul va avea un cuvant greu de spus.
toti ratatii isi dau cu parerea despre Dinamo...dj morphis unul dintre ei bai jidan imputit vezi de echipa ta, ai 2 clase cat trenul...ti au pus si tie internet la tara acolo unde stai ? ai lasat munca de camp sa te uiti la meci si acum injuri echipa...taran jegos ce esti !
Si dupa ce nu o sa-l mai ai ce ai sa mai spui? Ca in rest nu prea mai ai ce spune. Palmares overall, nu poti sa te legi. De performante europene nu poti sa te atingi. Cand o sa se schimbe si asta ce ai sa mai spui? ;)
Credeam ca esti mai intelegator, dar pana si un geniu imens ca mine se mai poate insela:)) Pe tine nu te ajut, ca poti mai mult decat atat, sa-i spui lui burebista in suferinta cerebrala sa mearga duminica la biserica si sa se roage la mine, se va pogori asupra lui o lumina blanda ce-i va trepana cu delicatete cutia craniana si va inlocui freonul uzat, daca vrea si odorizare trebuie sa se roage in plus! Jiji-ajuta si se mira de ce osteni perspicaci are!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.