Alte știri din fotbal
Remarcatul lui Elias Charalambous după FCSB - Rapid: „Face o treabă foarte bună din prima zi”
0
Daniel Bîrligea, revenire cu gol la FCSB: „O să ne distrăm în play-off”
0
„Titular cu Dinamo!” » Becali anunță o revenire la FCSB: „Am terminat bâlciul”
1
Dorin Goian a văzut prestația MVP-ului Rapidului și a dat verdictul: „Nu cred că va putea juca titular”
0
Știri din fotbal internațional
E român, lucrează la Aston Villa și iubește altă echipă a Angliei » Povestea lui, la Premier GSP
0
Atalanta - Inter 0-2 » Elevii lui Inzaghi câștigă și urcă pe primul loc
0
Spectacol cu 7 goluri în Stuttgart - Leverkusen » Reușita decisivă a venit în prelungiri
0
Fiorentina - Juventus 3-0 » „Bătrâna Doamnă” a luat 7 goluri în ultimele două meciuri
0
Lifestyle
Ea îl consolează după debutul de coșmar din Serie A! » Lui Dele Alli îi merge bine doar în afara terenului
3
Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3
Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32
A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2
dinamo
Cine i-a dat hainele alea de homeless?
Unguriene...
Atentie la arbitraj !! Sa nu pateasca unul dintre echipe,cea ce a patit aseara SEPSI OSK *** Adrian Cojocaru !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Decât capra mai bine așa...
Decât capra....
Vasile! Acolo in viesparul ala tu nu poti lucra cu Mutu si Negoita! Astia doi n-au nimic in cap.
Succes, Vasile ! Si eu sunt dinamovist cam din anii '50 !!! De peste 60 de ani ! Mi se " trage " de la celebrul jucător, Dumitru Nicolae - Nicușor, eu purtând același nume, Nicușor. In familie, tatăl și un frate - rapidiști, iar alt frate - stelist ! Hai Dinamo !
Miriuta s-a visat caine dar se va trezi maine pisica
miriutza....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.