Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
fiecare articol? tu ma confunzi cu ce faci tu
bai gaynicusss, tu te uiti la baschet ?? ce penalty ba *** la eric ?? *** ala cade de la prea gras ce e, daca alearga 2 m e pe jos, il i-a ambulanta, iar la adi pompa, daca se da penalty si la umar la umar inseamna ca trebuie sa va apucati de patinaj artistic, doar acolo conteaza simularile si acrobatia artistica !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care furt ? La Eric a fost penalty clar si nu a dat nimic.Pana acum a iertat dinamovistii ce multe cartonase galbene.
Pe ala de etapa trecuta nu l-ai vazut?Sau arbitrii sunt corecti fluiera cum iti convine tie?
E dat naibii albanezu'! ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu. Va fura titlul . Hahahahahaha
E BINE CAND VA FURA ARBITRII?? In meciul cu Steaua tare v- a placut cand arbitru nu a dat penalty la Popa. La 2-0 pentru asteaua era gata meciul. Uite ca s- a intors ajutorul dat de arbitri etapa trecuta. Ada ca nu mai plangeti ca da Tudor in compensare in repriza a 2-a.
La lulaku faultul a fost in afara careului insa in dinamica fazei era greu de vazut de tudor - doar arbitru de margine ar fi putut observa, marea greseala a lui tudor e 11m clar la eric neacordat.
orice atingere e fault.
hai maaa ?? sa te faci arici ca nu ai zis la fiecare articol blat, baaaa da ce tupeu aveti baaa neneeneeee !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.