Alte știri din fotbal

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0

De departe de casă, „Fachirul” Niki Dumitriu face un apel către suflarea rapidistă: „Opriți-vă!”
1

Gigi Becali a văzut lista lui Mircea Lucescu și a reacționat: „El e cel mai bun din România!”
4

Selecționerul Bosniei, pus în gardă înaintea meciului cu România: „Trei pași înaintea noastră”
0
Știri din fotbal internațional

Monza - Parma, dispută din etapa #29 în Serie A » Echipa lui Chivu, Man și Mihăilă e față în față cu lanterna roșie din Italia
0

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Bah ai prins glas ??? Palmaresul l-ai gasit ??? Auzi la ei steaua homeless
Pleacă bă de aici, sunt discuții serioase aici între unul aflat pe fundul oceanului și unul care se dă la fundul site-ului de rușinea pe care ne-a adus-o Negoiță. Ți-am zis să nu-mi mai replici, nu vreau să te jignesc.
Merci:) Cred ca se poate de luptat.
Hai cu egalarea!
Irimescu, dar timpurile cand se batea Dinamo de la egal la egal cu 17 Nentori Tirana le-ai prins? Dar pe alea cand au luptat eroic cu pescarii din Feroe?
pai inseamna ca ai 100 de ani daca ai prins asemenea vremuri de mult apuse.
Antwerp.
B-ul e garantat anul asta pt Dinamo. Nu exista nici un dubiu
din cauza ca esti nervos debiteszi prostiile alea? adica sa pierzi cu 5-0 impotriva unei echipe ca viitorul care are buget pentru salarii mai mic decat al vostru este mai bine decat sa pierzi cu 5-0 in ucl impotriva unei echipe ce are buget si salarii de 100 de ori mai mari decat al tau si joaca un meci cu miza uriasa pentru ei. era dezastru daca city nu se califica in ucl in acel sezon. practic aia au fortat sa dea cat mai multe si abia ne-au dat 5-0 cu ultimele 2 goluri venite in ultimele 10 minute.
Mi-e rusine sa recunosc, dar am uitat cu cine a picat Viitorul in preliminariile UEL. Aduceti-mi aminte va rog!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.