Alte știri din fotbal
Raul Rusescu lansează cel mai negru scenariu pentru FCSB: „Cazurile lor ar trebui să sperie pe toată lumea!”
0
Ilie Dumitrescu a criticat doi jucători de la FCSB
0
Tănase a fost informat despre criticile lui Becali: „Poate așa i s-a părut dânsului”
0
După victoria cu FCSB, Dani Coman a făcut o promisiune: „Poate suna orice telefon!”
2
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
Da, Jiji a format Steaua, in 1947 era pe postul lui Lascar si dadea ordinul infiintarii. Prost e Mihalcea, nu degeaba are porecla pe care o are. De fapt, are dreptate, a format o echipa (nu Steaua) in 2003, o echipa nou-infiintata ce azi se numeste FC Fcsb.
S-au activat Martorii lui Gigi,nu-i mai poți opri,ireal!Mihalcea, acum ai timp de ironii,la Buzău ce ai făcut în afară de a le manca banii?Ti-ai găsit liniștea la Slobozia, pe bune?!
Clona talpanista,are pretentia ca este görioasa Steaua!Vai de capül vostru,de clonisti care ati fost infintati in 2o17,in liga a 4.a (sateasca),iar acum va sbateti pe locul 12 in L 2!Sunteti o rusine de echipa ,care faceti de ras un nume *** de niste judecatori care habar n-au de STATUTUL FRF !La nevoie,vom merge la TAS,este unicul tribunal indreptatit,cu profil pe litigii sportive (nu niste procurori influentati de un talpan,isteric(care urla goool,cand Steaua/FCSB elimina Ajaxul!Cu astfel de fariseu,cum poate sa dea crezare Justitia ?!(tocmai de acea ICJ,A DECIS RELUAREA PROCESULUI DE LA O!).STEAUA N-A RETROGRADAT NICIODATA !VEDETI CE SPUNE FRF,UEFA SI FIFA ,clonatilor !Comunismul a murit in Romania,luati cunostinta talpanistilor !(talpan se exprima declarativ,ca regreta epoca de aur !(*** !,ar trebui sa fie degradat !).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua Bucuresti,fosta Asa Bucuresti,se numeste astazi Fc Fcsb datorita foamei de bani a generalilor! Asta a vrut omul sa spuna de fapt.
Mihalcea a spus adevarul!
Cum a fost aceasta echipa formata de omul din pipera, când s a format clubul STEAUA individul din pipera nu era născut, adriane vezi ca încurci borcanele. fcsb este o echipa formata târziu prin 2000 toamna și sediul peundeva la tara, intr o comuna.
Un "coate goale"isi da cu părerea despre un CLUB CU O ISTORIE STRALUCITOARE -AUR LA CEA MAI IMPORTANTA COMPETITIE INTERCLUBURI DIN EUROPA, CUPA CAMPIONILR, PE CARE PUTINI LA NUMAR AU RIDICAT -O. Oare căti bani o să primească, știm ca omul din Pipera face gesturi de binefacere pentru cei car i pupa spatele. STEAUA ESTE STEAUA, ca foarte mulți ii canta prohodul pentru bani, ..... Și ciolacu face parte din aceasta ceata, pentru Dinamo se pot găsi fonduri pentru STEAU NU.
tibi iq 33,esti ***. deci si tu recunosti ca si mihalcea ca Steaua este cea din liga 1,dar il apostrofezi ca a spus asta? really? ha ah ah
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poti sa te dai cu instanta stii tu unde….daca teai nascut Oltean si acum ai cetatenie Americana sa zicem, tot oltean prost esti. Fii linistit. CSA Ii Steaua lingailor la buget in frunte cu Laca si Stoica. Steaua adevarata continua in Liga1 si Poti sa tot faci gargara ca asa ramine.
daca facea tot posibilul becali sa distruga pe vitan barzesti fii sigur ca erati de mult distrusi. dar asa va umiliti singuri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.