Comentarii (212)
adrianciprian
adrianciprian  •  30 Mai 2021, 20:39

Unici în Europa. În sensul rău, evident.

planetfun
planetfun  •  30 Mai 2021, 20:35
Postat de Berceni pe 30 Mai 2021, 20:34

Pentru prosti asa o fi.

Precis ai citit tot textul. Nici nu am multe asteptari.

planetfun
planetfun  •  30 Mai 2021, 20:32

Steaua este FCSB. Asa cum FCU este U Craiova. Restul sunt doar niste ambitii si razbunari, pe banii statului si nervii suporterilor. Nu e problema ca numele steaua mai sta un an in b ? Banii de lefuri sa fie, cui ii pasa... Am auzit ca si Dna Ogararu a prins un post in domeniul fotbal. Daca nu e adevarat, mea culpa. Totusi Puscas are dreptate, ce vedem in fotbal este putin pe langa ce se intampla in toata tara. Cazul CSA este aidoma. Milioane de euro cheltuiti pentru o promovare.

smdb
smdb  •  30 Mai 2021, 20:30
Postat de dexter pe 30 Mai 2021, 20:27

Te hlizesti mereu ca un gigist prost ce esti :))

Te supara adevarul, asa-i? :)))) Hai cu un contra argument la ce am zis daca tot casti gura. Ai de unde alege ca am zis multe lucruri in comment-ul ala. Dar nu poti, asa-i? N-ai cum, tot ce am zis acolo e 100% adevarat.

bandoleros
bandoleros  •  30 Mai 2021, 20:01

Catalynn? Tic tac tic tac...tot aștept sa treci la tabla și sa ne explici frumos cum rezolvați aceasta situație.

kuba
kuba  •  30 Mai 2021, 19:59

Familii ca ale lui Olguța Vasilescu și acest parvenit Rotaru? Asta vrei sa spui? Corect!

militakimi
militakimi  •  30 Mai 2021, 19:56
Postat de catastrofalynn pe 30 Mai 2021, 19:52

Ce zici, toparlane? Ai ascultat interviul lui Oprita de dupa meci? La pauza ii era frica sa nu pateasca ca la Middlesbrough! Cine a jucat, ma, acolo, Steaua?!?!?!?! Pai zic jurnalistii ca Steaua a fost "reactivata" cu sectie de abia in 2017! Faceti repede o sedinta, cu toti aia 600 vajnici suporteri din padure, ***, si vedeti cum reparati fractura de logica, fiindca e foarte grava iar voi care va dati stelisti sunteti penibili rau de tot!!!

Maccarone,Massimo Maccarone si goooooooooooooooooooollllllllllllllll 4-2.respect maxim,Massimo!

kuba
kuba  •  30 Mai 2021, 19:52

Felicitări Steaua! Cici unde esti cu chinezaria din Berceni????

mario78a
mario78a  •  30 Mai 2021, 19:40

Bravo RESPECT

orlick
orlick  •  31 Mai 2021, 18:59
Postat de digei pe 31 Mai 2021, 04:10

Bumbescu a facut misto de voi. Stati calmi, toate forurile conducatoare, media, toti cei care traiesc din fotbal vor neaparat Steaua in prima liga, cum au vrut si Dinamo(de aia nici n-au retrogradat) cum au vrut si Craiova sau Rapid. Echipele astea produc audienta, aduc spectatori, fac vanzari. Cu Voluntari, Clinceni, Astra si Chindia mor de foame, se duce totul la fund.

Uite un om sincer în naivitatea lui: recunoaște că CSA nu merita să ajungă în liga I, dar speră să promoveze pe criterii extrasportive! Problema e că nimănui nu-i pasa de o clonă militarizata cu 2000 de suporteri.

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 22
Comentează