Alte știri din fotbal

Triplul campion al României cu roș-albaștrii a anunțat scorul din FCSB - Rapid
0

Dani Coman a răbufnit: „Penibili! Așa nu avem șanse la promovare” » Când au luat ultimul salariu fotbaliștii lui FC Argeș
0

Antrenorul din Liga 2 și-a distrus jucătorii în direct: „Nu știu cine i-a adunat aici, dar nu vreau să se lege de numele meu. Ne-au bătut niște amatori”
0

Hermannstadt - Unirea Slobozia, în etapa 1 din play-out » Echipele de start + cotele
0
Știri din fotbal internațional

Bild se ia de Vincent Kompany: „Incapabil să găsească strategia potrivită” » Verdict: „Foarte slab”
0

Liverpool - Newcastle, în finala Cupei Ligii Angliei » Echipe probabile + cele mai tari cote
0

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Amice tu ai memoria scurtă! Niciun club în vremea comunismului nu era privat! Dacă tăceai...!
Apple a inventat ceva. Substantivul steaua e în dex și cel mai mișto e ca în dexonline ai variante ca " Steaua-Ciobanului substantiv feminin articulat 1. Luceafărul, Luceafărul-de-Seară, Venus. sinonime: Luceafărul Luceafărul-de-Seară Venus 2. Steaua Polară. sinonime: Steaua Polară"
Clubul armatei nu stie ce sa mai faca ca sa se faca de bacanie !!!
Astia devin penibili. Totusi, de ce nu dau in judecata si ziarele din strainatate? In loc sa-i preocupe realizarea unei asocieri cu cineva potent financiar, se tin de procese ca o baba procesomana.
Fcsb e Steaua si nu mai o Steaua poate sa existe si joaca in superliga 1 ne reprezinta in europa si da jucatori echipei nationale, mare si mica si cei de la conducere in armata au gasit motivul perfect pentru a sifona niste bani catre conturile lor personale creand aceasta clona CSA !
Infiintat abuziv ? Pai de ce nu a reclamat asta csa in 2003? Acum, dupa 20 de ani spui tu asa ceva? Daca era un club infiintat in 2003, participa in Cupa UEFA in noul format in 2004? Voi va incurcati in "argumente" .
În ipoteza ca începe Lucescu și toți cei chemați în judecata poate or sa vina cu avocați foarte scumpi ca să fie daune platite când armata ar pierde nu se creează un prejudiciu din bani publici? Sa presupunem ca ar câștiga armata ceea ce nu vad cum ar fi posibil ce o sa faca o sa dea milioanele de fani în judecata? Sau dacă nu poate sa-i bage la pușcărie sa-i bata în spiritul trecutului lor ... vrea sa-i intimideze ? Întreb și eu asa... Rămân la ideea mea fixa FCSB e o echipa minunata cu un palmares extraordinar și cu milioane de fani. Nu are nevoie sa-si murdărească istoria asociindu-se cu CSA
pe vremuri, cand ziceai ca esti Nabucodonosor sau Napoleon, te internau la ***! asta legat de libertatea de exprimare! una e sa iti zici o parere si alta sa spui despre cineva ca este sau nu altceva decat este! zii unuia ca e prost si te trezesti cu un proces!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Îți închipui ce nivel de cultură au cei care au votat trei steluțe! Vai de capul vostru!
romanul in general are memoria scurta si isi aduce aminte doar ce ii convine! cand a castigat CCE din postura de echipa armatei era diferit? o finanta Becali? ma, eu nu inteleg cum sunt unii care isi reneaga mama! asta ESTE Steaua! asta a FOST mereu! finantata din banii Armatei! ne gasim la batranete sa spunem ca nu s-a intamplat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.