Alte știri din fotbal

Mitriță, debut cu două assisturi în play-off: „Am jucat inteligent. Vrem să rămânem pe primul loc!”
0

Ce l-a nedumerit pe MM Stoica în Craiova - U Cluj: „Să nu se supere nimeni, dar...”
1

Perica și Selmani, scoși la tablă de „Săgeată” înainte de CFR - Dinamo: „Să nu uităm lucrul ăsta!”
0

Ionel Ganea, tăios cu conducerea lui Dinamo: „Dacă voiau să-l păstreze, îi făceau o ofertă” + „Nu mi se pare wow”
0
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
30

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Exact. Steaua Mizil s-a desfiintat in 2006, asa ca nu mai e nici o alta Steaua care sa creeze confuzie.
Gaman nu a fost rău intenționat, e doar un arbitru foarte slab. Din categoria Avram sau Tudor!
Gigi buzereci, tu esti? :))
Nu inteleg de ce scrieti tot timpul CSA Steaua si nu doar Steaua,simplu.La FCSB de ce nu scrieti FC FCSB? Sau mai bine zecesebe ca sa stie toata lumea despre ce echipa e vorba.
Ham ham... Facem pariu ca terminati sub Unirea Dej?
A spus omul adevarul gol-golut si exact! Unde e greseala? Singura inrxactitate este ca denumirea exacta a "mamei de clona" este ACS Regal Sport Club Ferdinand I. In rest, toata lumea stie adevarul. Pana sa vina Wallace si alti ametiti, CSA a costat initial fix 30.000 de euro, dati la Regal. Dai un ban, dar stai in fata! Bine, ma, dar ati dat atata banet si lu' Talpan nu puteati sa-i luati si lui doi metri de material de uniforma? Mie mi se pare ca ati fost cam ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ia tataie si digera asta ... e de la ziarul vostru de casa, desi au incercat sa o "ascunda" repede printre alte articole. : https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/csa-steaua-liga-1-promovare-sondaj-694483.html
Cine, ma? Steaua?!?!?!?!? Hai ca ma faci sa mor de ras! Ha, ha, ha, ha, ha!
Păi UEFA nu interzice ceva ce nu există prostovane. În competițiile organizate de UEFA la nivel de club nu există nici un club departamental. Voi veți fi primul club interzis.
Atoatestiutorule, vezi ca mai e un text in regulamentele UEFA, care ti-a scapat. Seamana cu bannerul din peluza cainilor. De fapt, e mai mult o intrebare retorica pentru cititorii ferventi de regulamente cum esti tu: FOR THE ENACTED LAW DO YOU KNEEL OR DO YOU MAKE A BACK? In limba romana: PENTRU LEGEA PROMULGATĂ STAȚI Î***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.