Alte știri din fotbal
E gata! CFR Cluj i-a decis soarta lui Ciprian Deac: „Sunt convins”
0
Nu s-a mai întâmplat de 19 ani în România! Dan Petrescu, Răzvan Lucescu, Marius Lăcătuș și Basarab Panduru erau atunci în Liga 1
0
Cătălin Cîrjan a luat decizia după oferta venită de la Metalist
10
După Dinamo și Rapid, încă un club de la vârful Superligii are DEFICIT de 4 milioane de euro
6
Știri din fotbal internațional
Racing Santander - Barcelona » Catalanii vor să se califice în sferturile Cupei Spaniei
0
Numărătoarea inversă pentru Marius Marin » Echipa care l-a dorit în vară îl poate transfera acum!
0
Vor să-l deturneze pe Nicolae Stanciu: „Antrenorul speră să-l transfere cât mai curând”
0
Sebastien Frey crede în Chivu: „Inter e favorită”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
19
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
5
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Sistemul de apărare antiaeriană Tempest, fabricat în SUA, introdus discret ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Reacția dură a lui Dan Capatos, după ce Gino Iorgulescu a spus că fiul său ...
Libertatea
Și are voie și Gigi sa joace cu turmă acolo?
Tăntălăule fugi în brațele lui Gigi ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba prostalaule, nu observi ca esti incapabil sa te exprimi?
*** gigist iar te bagi singur in seamă ca prostul satului? N-am timp de dialogat ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stau la discuții cu toți frustrații și prostălăii gigiști! Tu, la angoasele tale de țaran ***, nu poți ridica din pământ capul ăla cat damigeana cu mintea cât dopul! Nu înțeleg de ce te bagi singur in seamă că ***. Du-te la furat, că asta știți să faceți cel mai bine voi ciumpalacii de la fcs10b! Nu e treaba ta ce scriu eu și ce înțelegi tu cu ciozvârtă aia de creier îmbibat în alcool! Eu comunicam cu oamenii nu cu *** că tine. Punct.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Faptul ca nu intelegi ce se intampla in jurul tau, nu inseamna ca sunt eu de vina. Arena Nationala, dupa cum ii spune si numele este NATIONALA!!! Cat priveste Arcul de Triumf, este casa NATIONALA a rugbyului!!! Uita-te pe harta sa vezi ce este langa stadionul Craoivei....un alt stadion nou. Ca este pentru atletism este adevarat, dar este nou.
really? deci cand astia dau o decizie perfect valabila(adica declara falimentul pentru ca nu ati mai platiti nimic de ani buni) spui ca nu sustine sportul judecatorii. dar cand a dat decizia aia ilegala din decembrie 2014 cum ca Steaua trebuie sa isi pairda marca si numele pentru ca am fost singura echipa care a facut bani si performanta(ca daca nu era asa,atunci nu vrea mapn echipa,ce pe voi va vrea coineva?exact.) atunci te-ai bucurat. acum ia cu paine.
Ba inteligentule, nu are nicio vina judecatoarea aia. Nici obligatia de a baga bani pt a sustine sportul. A judecat incredibil de corect, daca ne raportam la ce face justitia. De data asta nu a fost nimic ticalos. Daca spui ca nu a procedat corect, explica detaliat, cu argumente juridice (facand trimitere la articol si lege). Un pic de carte nu ti-ar strica.
Într-un an se pune problema demolării actualului stadion! Actualul ministru nu va mai trăi când se va face un prim pas in construcția stadionului! E glumeț când spune. 2025!!... E clar! Dinamo nu va avea stadion!.... Păcat de tradiție și palmares! Planul de redresare a fost respins de o fufã ce se crede judecătoare, care nu a scos niciodată nici cinci bani să susțină sportul! Asta e Romania cu politicieni umili și prostălăi și cu o justiție incredibil de ticăloase!!
Nu. Lucrarile vor incepe numai dupa ce va fi atribuit, in urma unei licitatii , contractul de executie. Pana atunci trebuie proiect. Alta procedura pentru proiect. Eventuale contestatii... Trei ani inseamna optimism. Poate daca se face prin atribuire directa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.