Alte știri din fotbal
E gata! CFR Cluj i-a decis soarta lui Ciprian Deac: „Sunt convins”
0
Nu s-a mai întâmplat de 19 ani în România! Dan Petrescu, Răzvan Lucescu, Marius Lăcătuș și Basarab Panduru erau atunci în Liga 1
0
Cătălin Cîrjan a luat decizia după oferta venită de la Metalist
0
După Dinamo și Rapid, încă un club de la vârful Superligii are DEFICIT de 4 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Racing Santander - Barcelona » Meci din optimile Cupei Spaniei
0
Numărătoarea inversă pentru Marius Marin » Echipa care l-a dorit în vară îl poate transfera acum!
0
Vor să-l deturneze pe Nicolae Stanciu: „Antrenorul speră să-l transfere cât mai curând”
0
Sebastien Frey crede în Chivu: „Inter e favorită”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
19
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
5
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Sistemul de apărare antiaeriană Tempest, fabricat în SUA, introdus discret ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Reacția dură a lui Dan Capatos, după ce Gino Iorgulescu a spus că fiul său ...
Libertatea
Oferte numeroase.... in diviziile inferioare. Daca vor cu adevarat echipe din liga 1 tepe, la anul liga 2 scrie pe ele
pai voi ati fost singurii prosti care ati spus ca daca va retrogradeaza nu o sa ii mai angajeze nimeni,iar jucatorii au acum oferte nenumarate. o prostie mai mare nu puteati spune. este clar ca toti jucatorii o sa isi gaseasca angajament pe bani mai multi si la echipe mult mai bune si stabile.
Astia ar trebui sa taca. Dupa retrogradare toti ar trebui sa taca. Cand imi aduc aminte de torje matei si mai ales steliano filip ... iertati-ma ... daca astia mai erau jucatori sa salveze o echipa de la retrogradare ... inchidem si plecam. Multi probabil au fost amenintati sa ramana la Dinamo , si cum sa plece ei de la Dinamo unde aveau un salariu mizer decat sa o retrogradeze si sa joace si la pariuri. Mi-a placut mult de Gianni Kirita cand a intrat in direct ... bine le-a zis.
Doar Dinamo-n B !
Pe romaneste v a c am durat in ... de Dinamo!Va gasiti echipe pe care sa le retrogradati, fotbalisti pentru care timpu trece, leafa merge
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.