Alte știri din fotbal

Farul - Poli Iași, meciul zilei în play-out » Echipele pregătite de Hagi&Miriuță + statistici și cele mai tari cote
0

Ce i-a surprins pe bosniaci la selecția lui Mircea Lucescu
0

Turbulențe și în ultima etapă la FCU Craiova! Portar schimbat la pauză, telefoane pe bancă, meci pierdut în ultimele secvențe » Nici TAS nu i-ar mai salva acum
1

Marius Șumudică s-a ridicat și a plecat din conferință » Întrebarea care l-a deranjat
9
Știri din fotbal internațional

Jim Ratcliffe amenință că pleacă de la Manchester United: nu poate trece peste abuzurile fanilor
0

Ce a spus Hansi Flick despre penalty-ul controversat marcat de Julian Alvarez + Cum a prefațat derby-ul cu Atletico
0

Monza - Parma, dispută din etapa #29 în Serie A » Dennis Man, aproape de o pasă decisivă în prima repriză
0

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
DE CE NU ATI ANUNTAT PE TOATA LUMEA IN 2003 CA LAUTI O PAUZA SI NU MAI JUCATI FOTBAL?De ce v-ati batut joc de suporteri din toata lumea,de competiile europene,de televiziuni,de jucatori,de absolut toata lumea?????de ce ati facut bani de pe urma inchirierii bazei sportive din Ghnecea,unei echipe care v-a furat cica numele si ce mai spuneti voi acolo?????voi cine sunteti,talpan,boroi si altii cu burtile mari care au capusat clubul din 47 si pana n-ati mai primit spaga de la gigi??
Pentru ca Ghencea e casa noastra,pentru ca adresa Stelei este bd Ghencea 45,pentru ca ne-am infiintat in 1947 si nu in 2003 ca voi,pentru ca Steaua Bucuresti reprezinta munca si efortul miilor de sportivi ai CSA STEAUA BUCURESTI 1947.VOI CINE *** SUNTETI?! mache.mm,jiji,piti talent,punct de lucru-arcom balastiera berceni.PFFFF !!!!!!!!! RUSINE! p.s. probabil intr-un STEAUA -dinamu' la handbal tineti cu ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De fapt si-a schimbat numele,din nou,stiai?
Aia care joacă cu sporting de numesc Fcsb nu steaua sau mai clar , slu.gi ale lui Becali! Mielușei! Și numai e 23 august ***,e Arena națională!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu nu inteleg de ce trebuie sa joace echipa neaparat in Ghencea,cum nu inteleg de ce are nevoie de a 8-a emblema din istoria ei,cum nu pot intelege nici ce legatura are echipamentul de rezerva si sediul echipei cu ce mai zici tu acolo???nici numele Steaua nu e de la infiintarea echipei...numai prostii ca tine fac o tragedie din toata asta!palmaresul echipei asteia sunt vreo 3 amicale si cam atat.e o simpla echipa aparuta din ura si din refuzul unui om de a da spaga milioane si milioane de euro pe absolut nimic.asa cum a aparut,asa o sa si dispara.Sa speram ca va evolua in liga 5,sau chiar 4 de ar fi,sa nu promoveze absolut niciodata!
mai ales eu. :)))
Suna a troll bolnav :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua e numai una....restul e...FCSB,adica turma !!
IN sfarsit! Steaua Bucuresti in Ghencea cu istorie,culori rosu-albastru si PALMARES versus clona sinistra fcfcsb culori galben albastru cu sediul in MOGOSOAIA,fara marca,sigla si palmares.CUM SUNA ***?!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.