Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Da, la Mogoșoaia e miezul!
Tot pt bogdanapRostu: după modul comic si preșcolar in care încerci sa scri, folosind din abundentă cacofonia ( ca casa! ) este clar ca esti *** la fel ca celălat nume pe care il folosești andrei dumitrescu, unde regăsim aceleași cacofonii ridicole, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru bogdanapRostu: munte mai agita sa semnalezi lucruri comune. Evident ca îmi postez părerea, cu argumente, pe site-urile de sport. Ceea ce voi tolomacii din peluza sud nu sunteți in stare. Voi nu aveți explicații, logica, ratiune, argumente, doar șabloane tembele împrumutate din limbajul cazon, de garnizoana. Prea multă materie kaki in loc de materie cenușie in scafarliile voastre oricum prea goale!
Cum??? Nu au mai dat 20 de goluri...cum asa?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jale mare la GAZ ( gospodaria/*** UM ) ? Au facut egal cu FC Badea ?? :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Viorel “Stelistul” are aceeasi postare pe toate site-urile de sport cat si pe feisbuc, insa el nu e postac gigist. Nu mai plangeti ***! In 2 ANI Ne vedem pe Stadionul Steaua! Templul fotbalului romanesc, Casa Stelei! Sau ne facem ca uitam? V-am pooopat gigistilor. Pt restul Stelistilor, Va asteptam cat de curand inapoi acasa pt ca, Casa Stelei este si Casa Stelistilor! Forza Steaua Bucuresti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sincer imi este mila de voi, chiar credeti ca o sa va facă stadion într-un orizont ma scurt de 6 ani ( Ghencea necesita maxim 5 mil€ de ca sa fie funcțional)? Sau ca proiectul csa are legatura cu voi îmi pare rau sa va dezamagesc veți avea soarta Tarom , Bancorex sau puteți deveni in cel mai bun caz un CNADNR adică un cancer al poporului Român cu buget de 2 miliarde de si 20 km de autostrada pe an
Nu intereseaza pe nimeni ce face echipa cazarmei sovietice CSA in meciul cu sectia de militie! Muraturile kaki nu au primit supliment de hrana de la popota (sau l-au subtilizat lakatos, bumbescu si iovan sa il schimbe pe niste tuica de pruna) si s-au impiedicat de urmasii militienilor. Ce parodie dezgustatoare sa mai vedem in anul 2018 un meci intre echipele armatei si militiei!!! si cu niste zevzeci, tulburati si fanatici pe margine, agitandu-se pe langa cele doua relicve de sorginte sovietica! O adunatura de nemernici!
laurentyu1964 •tu trebuie sa te simti foarte destept ,daca te-ai ales cu o vesta si ai si postari asa frumos imbracat ,***!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.