Alte știri din fotbal
Investiție de 300.000 de euro la Dinamo: „Depinde mult de ce putem negocia”
0
LPF: „Avem mecanisme pentru a bloca concertele de pe Arena Națională, dar NU o vom face!”
0
Petre Grigoraș a semnat și e gata pentru lupta la promovare: „Experiența sa constituie garanții”
0
Ioana Stancu este prima câștigătoare a premiului „Fotbalista anului”, oferit de GSP » „Oamenii au comentarii negative la adresa noastră! E mult mai greu să te menții în fotbalul profesionist”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus - AS Roma, în derby-ul etapei #16 din Serie A » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Premiera lui Chivu în acest sezon: nu se mai întâmplase de 6 luni! » Care e obstacolul de netrecut pentru Inter
0
Minunea din Europa! Nou-promovata e campioană de iarnă, cu doi foști rapidiști în lot
0
Kylian Mbappe vrea să-i „fure” recordul idolului Cristiano Ronaldo
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
0
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
O soție înșelată din Timișoara și-a rugat o prietenă să filmeze întâlnirea ...
Libertatea
da pitzi este ca ala care a venit in urma unui anunt unde se cauta pentru o expeditie un individ inalt , cu muschi, cunoscator de limbi straini etc. a sunat la usa celui cu anuntul " in legatura cu anuntul din ziar . da . dar d-voastra sinteti mic de statura , slab si banuiesc a nu vorbiti nicio limba straina . corect a raspuns omul nostru . tocmai din acest motiv am venit sa va spun sa nu va bazati pe mine." ce inseamna sa nu ai rusine. tupeul, smecheria, servilismul, cameleonismul, nu educatie le-a ridicat acest antrenor crescut la pulpana lui corleone la fc scornicesti sa le ridice la rang de virtute. pisti covaci si alti antrenori au fost peste el. tupeu si barbut. smecherie de cartier ca sa nu zic de "vampirie" fara vreo baza de a antrena are la activ doar tupeu si smecherie. se bat toti pentru el... dar nu va lasa el barbatul si pockerul pentru echipe arabe doar daca il platesc in avans si sa mearga sa mulga camilele. vai de mama romaniei cu oameni de genul asta. petre tutea spunea ca smecherul are o arma irefutabila anume " prostia." atit
Credeam că la invitat pe Mangia ca să îşi ceară scuze, mă miram la un astfel de gest. Iar ca antrenor este la fel ca Puiu Iordănescu, dacă ai prins jucători de fotbal adevăraţi, ţie nu iţi mai rămîne decît sa le dai apă la pauză.... Cu jucătorii de azi se pot vede calităţile unui antrenor adevărat !
de ce nu il iau antrenor pe isaila, daca tot il lauda toti ca el a facut si a dres la tineret?
Nu știe bine nici româna, limbi străine zero, dar el nu mai antrenează în România. Ce-i drept se și bat străinii pe el :)). Cred ca vrea sa spună ca nu mai antrenează deloc.
Piți nu e ăla care confunda laptopul cu un cântar? Nu vorbește nici o limbă străină (poate doar o engleză de baltă, 2-3 cuvinte învățate de la bișnițari sau prin cazinourile bucureștene), nu are tehnici moderne specifice antrenorilor secolului 21, dar ne amenință că nu mai antrenează decât în străinătate - iar în România, exclus! =)))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.