Alte știri din fotbal
Kyriakou abia a reziliat cu Dinamo și a bătut palma tocmai cu rivala: „Îl așteptăm!”
0
„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”
0
Becali se ia din nou de Mihai Popescu: „E mai puternică nevastă-ta decât tine? Tu aduci 20.000 de euro în casă, ea aduce 3.000! Ești nebun?”
0
Gigi Becali o acuză frontal pe Dinamo: „Dacă spui asta, ne iei de idioți! Nu mai am încredere în Nicolescu”
3
Știri din fotbal internațional
Barcelona a avut mari emoții pe terenul lui Racing Santander, dar merge mai departe în Cupa Spaniei » Gazdele au avut două goluri anulate
1
Răsturnare în Como - AC Milan » Cum arată lupta la titlu în Serie A: clasamentul actualizat
0
Sancțiune drastică pentru Samuel Eto’o, în urma incidentului de la Cupa Africii
0
„«Ce face nebunul ăsta?». Luis Enrique ne transforma în roboți și i-am spus că nu eram calculatoare”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
„Arma sonică” folosită de forțele speciale americane în Venezuela: „Unii ...
Libertatea
Succes!..
Atenție, Olimpiada de iarnă este în desfășurare! Poate marea gazetă nu știe încă...
Mai nou selecționerul le face agenda arbitrilor, wow :))
Nici nu s-a uscat cerneala pe contract si deja vrea sa schimbe tot, dupa chipul si asemanarea generalului Oprea! Ce treaba are FRF cu Liga 1, mai Edi?! LPF organizeaza Liga, nu FRF! Si la arbitri ce vrei sa schimvi? Nu dau destule penalty-uri inventate pentru FCSB?!?
Are perfecta dreptate cu arbitrajul, la noi daca bate vantul, jucatorul se arunca jos si arbitrul da lovitura libera, este mai rau ca in baschet,uitativa la campionatul Angliei, acolo este fotbal adevarat.
Dupa cum linge la Hagi FCSB CLUJ CRAIOVA ETC va ramane mult timp la carma echipei nationale! Ptr ca la noi pe asta se merge nu se verifica performantele individuale ale jucatorilor si ma refer la INSTAT ETC dar se verifica ce patron impresar echipa ai in spate si ce scrie presa de tine sau ce spune comentatorul la tv .
Daca era onest dupa cazul Tg-Jiu isi dadea DEMISIA,asa va iesi din scena dupa al treilea meci din grupa "Ligii Natiunilor"mister EDY POLITICO ,iar dupa campania ratata sper sa demisioneze RAZVAN POLITICO et comp.
Si el era teribil de defensiv, fricos rau. Ce ipocrit!
Iordănescu vorbește frumos, dar nu cred ca va face mare lucru... Nu are experienta, și mai ales, nu are jucători de valoare. Liga 1 e zero și afara joaca sau nu pe la cluburi de mana a doua. Cam asta e realitatea... Visam frumos, nu e rău, dar.... Cam degeaba.
Dl Iordanescu jr da sfaturi si se erijeaza intr-un expert, dar el nu stie sau nu este constient ca pe el nu il prinde luna decembrie la carma nationalei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.