Alte știri din fotbal

Mihai Stoica a numit cel mai bun fotbalist cu care a lucrat de când a intrat în fotbal: „Le face pe toate”
0

Jucătorul lui Dinamo, luat tare de Andrei Nicolescu: „Trebuie să se dea «cu capul de pereți»”
0

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Mircea lucescu a demonstrat ce avea de demonstrat...se pare ca toti a-ti uitat retrogradarile,mafiotii italieni si faptul ca a fost adus pe post de...aproape masor la inter...in rest,toata problema lui este sa nege performantele Stelei,unde NU A FOST DORIT!!!
...trebuie sa emigram !
asistam la inca un episod din "lupta titanilor" fotbalului romanesc... pe de o parte clanul becaliot care ii baga in fatza pe membrii Generatie de Aur mai putin Lupescu... si pe de alta parte actuala conducere a FRF si Lucestii ... sincer, decat o federatie condusa de Gica Popescu (marioneta lui Giovani) si o nationala cu Petrescu sau Hagi la care tot Giovani sa dicteze (ca la Dinamo)mai bine cum e acum ! este doar o parere ! daca ajunge Don Giovani Scupinni la ultima reduta, tb sa emi
GRESIT !!!!!VOI GENERATIA DE AUR TR S-A CONDUCETI LIGA SI FEDERATIA MAI INTAI ACOLO ESTE BUBA !!!!!!!!!SANDU SI DRAGOMIR SUNT DEMULT EXPIRATI!!!!!!DACA NU PL DE BUNA VOIE IN RO SE VA INTAMPLA CA LA SARBI!!!!!!!!VREM PROFESIONISTI LA FRF SI LPF!!!!!!!!
lasa ba k acuma si asa suntem de cacat si nu se stie a cui e vina dar macar sa nu rada ala si sa se gandeasca cum sa castigam meciurile...............
Nu ti-ai dori ca la nationala sa fie Mircea Lucescu???? Il preferi pe Hagi antrenor?
Sper sa nu apucam ziua aia cand se va intoarce la nationala.
Papagalii care nu au inteles ca Cercelus i-a facut pe toti Romanii labili psihici sunt niste carpe, distrusi...labili, dupa cum spune idolul vostru! Atunci trebuie sa intelegeti ca a folosit prezentul continuu si s-a referit la poporul roman in intreaga lui evolutie si,deci, si Henri Coanda, Traian Vuia, Nicolae Paulescu, Emil Racovita, Nicolae Valter Maracineanu, Gheorghe Sontu, Constantin Brancoveanu si multi multi alti eroi ai Patriei au fost LABILI PSIHICI PENTRU CA ASA ZICE UN NIMIC!
Jos palaria ca jucator! Ca antrenor insa,esti foarte slab,domnule Hagi! Fara studii si cu inteligenta limitata,NU VEI FI NICIODATA un antrenor pe masura ce jucator ai fost! Ar trebui sa vorbesti cat mai putin la TV,ca pentru vocabularul tau Hagi,este sbmediocru!
Domnule HAGI mai incet cu laudele pentru ca fotbalul nu e un sport individual tot ce ai realizat a fost cu echipa la care ai jucat si a fost pe BANI( multi BANI) de asta esti bogat si vocal. Ai fost la nationala antrenor ce brinza ai facut,nu te supara dar nici tu nici Gica Popescu nu ati jucat fotbal pe Fasole ci pe Bani si de asta sinteti BOGATI.Mai usor cu apostrofarile ca afara de fotbal nu ati aratat nimic numai ati inflamat spiritele in fotbalul rominesc.De ci intai inhamati-va la munca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.