Alte știri din fotbal

Două reveniri importante la FCSB înainte de meciul cu Rapid: „Vor fi cu noi”
0

Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a revenit la națională: „Am și spus-o acum câteva luni”
0

Iată arbitrii delegați la FCSB - Rapid » Gigi Becali spunea: „Nu vreau să-l văd!”
3

CFR Cluj - Dinamo » Se anunță spectacol total în Gruia! Echipele probabile + cele mai tari cote
3
Știri din fotbal internațional

Villarreal - Real Madrid, duel din etapa #28 în La Liga » Echipele de start + cele mai tari cote
0

Claudio Ranieri, despre plecarea de la AS Roma: „Chiar credeți că o să vă spun ceva concret?”
0

Record ABSOLUT în Premier League pentru Erling Haaland » Ce bornă a atins după golul cu Brighton
0

Jim Ratcliffe amenință că pleacă de la Manchester United: nu poate trece peste abuzurile fanilor
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jucam fotbal parca jucatorii AU 50 de ANI.SI PE VREMEA LUI DOBRIN SE JUCA MAI REPEDE.SUNTEM VAI DE CAPUL NOSTRU.CUM DREACU SA TE MISTI ADA GREU PE TEREN?? NU inteleg,dar cE sa mai vorbim asya ne este VALOAREA.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
prostalaule
cand putea sa-l convoace pe mbappe coman :)) ba tu esti un monument de prostie!
Inspirat antrenorul nostru. A schimbat repede și cu efect imediat. Un gol frumos. Bravo Stanciu!
Gol exceptional 25 metri ....dai click......stanciu gol de la 30 merti.nu am stat sa citesc tot ca imi era frica sa nu ajunga stanciu sa marcheze din peluza opusa
Pentru ce l-o fi convocat si pe prapaditul de cutudean...
Da, sigur, doar fecesebeii sunt fotbalisti, restul sunt petarde.. Budescu a dat mingea din corner numai in aut de mana, a tras peste stadion, Pintili zici ca e un vanzator de ceapa din piata.. Nita e singurul fecesebeu elegant, restul kaka-maka, umflati de presa gigista, non-valori gen Keseru, ratangiu din 5m..
...in meciuri amicale!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.