Alte știri din fotbal

9 meciuri din Liga 2 se joacă ACUM: ultima etapă din sezonul regular » Aflăm a 6-a echipă calificată în play-off
1

Cine sunt cei 4 jucători-surpriză chemați de Mircea Lucescu la lot! Unul va fi titular la debut
0

Costin Curelea a anunțat lotul României U20 pentru acțiunea din Liga Elitelor
0

Dinamo are din nou un jucător convocat la naționala României » Incredibil de când nu se mai întâmplase
0
Știri din fotbal internațional

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „Dacă aș fi fost în altă țară, mi-ar fi ridicat o statuie”
0

În ciuda sezonului dezastruos, Guardiola mai are și motive să zâmbească » Veste uriașă primită de Manchester City
0

Anunțul surprinzător făcut de Ronaldo » „Dacă cred că sunt pe mâini bune, eu nu mai contez. Gata, mă retrag!”
0

Peripeții pentru FCSB, la întoarcerea de la Lyon: un jucător s-a rătăcit în aeroport și tot lotul a avut de suferit
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Prostule dute acasă!.. mai spui că n-ai știut dacă microfoanele-s pornite? Au fost puși în posturi *** de FRf, să vă fie rușine......, dacă-ți asumi înjurătura lanastă la adresa lui Mutu, aia îți aparține, noi suntem de acord.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Așa glumeau împreună cu mm când erau amândoi slugi la cioban!
Nu inteleg cum un *** precum Slughita , un fotbalist de mana a 3 a si un antrenor de mana a 5 a , lucreaza la federatia de fotbal.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are o scuza totusi...era beat!
In orice tara civilizata era dat afara. Dar ce sa ceri unei federatii ***. Cainii latra ursul merge...lasa ca se uita. Slughita mare caracter.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aceasta specie de om nu are ce cauta nici un minut la FRF ce sa invete acesti copii sa injure ca acest *** ca nu e om.datil afara
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
care guvern ce sti tu despre istoria pnl, pune mina pe carte citeste vezi ce a facut pnl de-a lungul existentei asa ca e mai bine sa taci ca tacerea este de aur .. in ce priveste fotbalul mutu avea dreptate de ce s-au retras deliberat????cine a dat indicatia a fost gresita..
Ba,"Cocosila"!N-ar fi mai bine sa va dati voi demisia,astia care conduc FRF-ul in frunte cu Burleanu?Ai?Ca suntem in "groapa"cu "futebolul"din cauza incompetentei voastre.Sa moara Gibilan daca nu e asa.
IN R2 STOICHITA S-A BAGAT CU FUNDUL IN POARTA CONTRA REZERVELOR MALTEI, ASTA I-A REPROSAT MUTU!!! Pe scurt, Stoichita NU ARE CE CAUTA ACOLO!!!
Aveti tot respectul meu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.