Hmmmm in 3 v-au împletit vai de cap vostru de-asta nu avasam pe generația de aur ați făcut-o terci... atunci așteptați când le termină statuile și poate nu vă m-ai vindeți UEFA Blat punct

randoom_briliantul
randoom_briliantul  •  03 Iulie 2024, 02:45
Postat de freddy pe 02 Iulie 2024, 22:52

Firicele...tu nu mai existi pentru mine. M ai dezamăgit cumplit. M ai atacat folosind cuvinte urâte legate de familia mea. Dispari din ochii mei.

ma pee pe ochii tai si pe F ta !!!

Vladimir997
Vladimir997  •  03 Iulie 2024, 02:34

Gata patriotii mandri iar injura arbitrul.

anti_fcsb_bayern_real_juve
anti_fcsb_bayern_real_juve  •  03 Iulie 2024, 01:37

Romania are o nationala de 2 lei inca de cind si-a inceput Iordanescu mandatul si romanii sint mult prea ingimfati ca sa accepte acest lucru si acum vin cu vrajeli de 2 lei.

toader76
toader76  •  03 Iulie 2024, 01:19

Chemați la națională pe Valentin Ceaușescu să vă m-ai facă o echipă cât m-ai trăiește poate avansați și voi nu a mers nici cu Mutu, Chivu nici cu sufletul treceți la lucrările corecte și nu vă m-ai vindeți atunci scoți și mândrești o nație ca România restul este vrăjea se vede oameni buni

Heiheiargesul1987
Heiheiargesul1987  •  03 Iulie 2024, 00:35
Postat de grro pe 02 Iulie 2024, 22:37

Hai bag-o pe aia "ne-au furat că suntem Români" sau ca suntem din estul Europei samd.

Nu e vorba ca ne-au furat ca suntem romani dar arbitrajul a fost unul smecheresc intr-o singură directie. Nu spun ca am fi castigat meciul, spun doar ca lucrurile ar fi curs altfel daca, spre exemplu, s ar fi analizat faza in care i a fost spart capul lui Ianis si s ar fi dictat penalty. Apoi, la faza cu Mogos este o interventie la care daca ar fi acordat cartonas rosu olandezii nu ar fi avut argumente sa protesteze (nu a dat nici galben). Pune-le doar pe astea doua faze la socoteala si vezi daca nu cumva meciul s ar fi schimbat. Unde mai punem că avem acest posibil penalty la sfarsitul primei reprize, si ca sa fie treaba treaba, prin minutul 80 (cand scorul era 1-0, atentie!) acelasi arbitru ne opreste dintr-o actiune promitătoare (nu stim cum s-ar fi desfasurat) inventând fault in favoarea olandezilor. Ala e momentul psihologic, care ulterior declanseaza golul 2 al olandezilor. Repet, nu zic ca am fi castigat, olandezii au fost clar superiori,dar, pentru un outsider cum e echipa Romaniei intr-un meci cu Olanda, aceste "greseli" de arbitraj pot fi si au fost fatale..Daca aseara Slovenia ar fi avut un asemenea hal de arbitraj cu Portugalia, nu mai ajungea in prelungiri.

toader76
toader76  •  03 Iulie 2024, 00:09

Să simplifc grupa asta locul 1 : Ukraina 3-0 ,bătaie Belgia de am dat și noi a luat și ei mai mult noi decât ei ???? blat Slovenia 1-1 și cu Olanda același lucru blat băieți până aici m-ai mult nu vrea UEFA punct . Nu am dovezi dar în schimb am creier Atenție și să m-ai scris o istorie....offfff

grro
grro  •  03 Iulie 2024, 00:01
Postat de Bohumil66 pe 02 Iulie 2024, 23:14

frate miu,la aut nu exista offside

Asta știe și un copilaș de șase ani, dar mă bucură că ai aflat și tu în sfârșit ;-)

rocky3
rocky3  •  03 Iulie 2024, 00:01

Dar de faptul ca de 3 meciuri nu jucăm nimic, nu zice nimeni? Ipocritilor!

toader76
toader76  •  02 Iulie 2024, 23:58

Bai voi sunteți nebuni, ce penalty m-ai avem mult...nimic nu am învățat de la generația de aur...stai întâi să le facem statuie lor și după se vor m-ai naște cineva ca Hagi,G.popescu, și restul tot respectul