Alte știri din fotbal
Csikszereda și-a pus pe liber fostul căpitan: „A luptat pentru Ținutul Secuiesc”
0
A fost la un pas de tragedie, a renăscut la UTA, iar acum e cerut insistent în Turcia: „Vor împrumut, dar așteptăm ofertele pentru vânzare definitivă”
0
Luis Phelipe poate reveni în Superliga » Negocieri avansate cu o echipă aflată în lupta la titlu
1
„Am crezut că se vor da toți la o parte” » Starul de la FCSB explică startul ratat de sezon: „Am dat cu capul de sus”
1
Știri din fotbal internațional
Știm care este marea finala de la Cupa Africii pe Națiuni » Se vor întâlni cele mai valoroase echipe
0
Cristi Chivu, „campion de iarnă” în Serie A: „Am mai fost în poziția asta. Altceva contează”
0
De la Voluntari, la „dublă” cu Real Madrid! Jefte Betancor, după ce a eliminat-o din Cupă: „Bestii!”
0
Nota primită de Cristi Chivu după „chinul” din Inter - Lecce » Ce au remarcat italienii: „A cules roadele acestei mișcări”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
19
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
5
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
De ce fața vizibilă a Lunii este atât de diferită de cea ascunsă?
Libertatea
LIVE TEXT Întâlnirea cu privire la Groenlanda de la Washington s-a încheiat ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
SUA, poziționate să atace Iranul „în următoarele 24 de ore”. Portavionul ...
Libertatea
Nu a fost neaparat o lauda la adresa Romaniei. Era clar ca exista o diferenta de valoare de la cer la pamant. Germania a jucat mai mult din inertie, stiind ca vor castiga. Fara Kroos, Sule si neobositul Mueller, Germania a mai comisc si greseli, dar cu astia 3 in teren, eram facuti praf. Asa... Gniabri si Sane s-au culcat pe o ureche si au ratat mult. Aia ne mai trebuia, la ce autostrada aveam pe partea lui Camora, sa-l mai ai pe Kroos langa Kimich, Sule sa-ti vina in driblinguri pe 16 si Mueller sa alerge de parca ieri s-a apucat de fotbal. Noi am dat tot ce este mai bun si poate scoteam un egal 'istoric' pentru ca din minutul 80, Germania a lasat-o moarta, insa cand alergi tot meciul dupa adversari, nu poti sa ai luciditate in fata portii. Clar este ca Germania cand vrea sa joace, ne da 8-0 fara prea mari probleme. Razboaiele noastre sunt cu Islanda, Macedonia si Armenia.
antrenament cu germania care tragea la poarta lui nita. n-am vazut echipa romaniei
Neamțul tot educat rămâne! Îmi amintește de Tuchel la meciul in care Coltescu a fost acuzat de rasism! Asta este diferența dintre Germania și România la absolut orice : 150 de ani de educație, dezvoltare, SPORT, etc.
Am fost pe ei in careu la noi. Din avion se vedea ce diferenta de valoare e intre noi si ei. Bine ca nu le am dat gol ca era rau de noi. Ne umpleau sacul garantat. Macar nu ne au stricat golaverajul)))
Nici macar diplomat n-a fost. A zis ca n-au putut face 2-0 pentru ca au ratat prea mult, nu pentru ca ar fi fost buni romanii.
in ce sens?
Sau avem portar mai bun ca cel al Islandei.
Declaratia unui antrenor diplomat. Ce, el n-a vazut ca ar mai fi putut sa marcheze jucatorii sai cel putin alte 2-3 goluri ?
În sfârșit! Suntem peste Islanda! Te-ai deșteptat, române!
avem locul 3 sau 4 asigurat ...multumim machedonilor de pretutindeni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.