Comentarii (34)
cata33buc
cata33buc  •  10 Septembrie 2024, 10:17

Natie de barfitori si carcotasi....Uita ti va la meciuri si lasati criticile in seama celor care stiu cu ce se mananca sportul asta....Rezultat fina3-1..Restul e can can si la asta sunteti number 1..Hai Romania!!

mr90
mr90  •  10 Septembrie 2024, 10:12

Haos total, ne-a dominat locul 135 FIFA !!!

manx
manx  •  10 Septembrie 2024, 10:09

Dragusin, cel mai sla* de pe teren în toate meciurile pe care le-am vazut. La nationala, la Euro si în aceste doua meciuri, cel putin doua, trei sau patru greseli care puteau sa ne coste goluri. La jocul cu capul inexistent si este mai înalt decât Turnul Eiffel. Mai *ine jucam cu C*iric*es. Imi lipsesc literele *si *....

Van_Basten
Van_Basten  •  10 Septembrie 2024, 10:08

Gazonul a fost stricat de meciurile fcsb-ului.

camcam
camcam  •  10 Septembrie 2024, 09:59
Postat de Mat114 pe 10 Septembrie 2024, 09:28

A fost fault la Tarnovanu, nu ca a vazut VAR... Avea mingea in maini...

si cand a scapato in capul atacantului ,erai la baie ?

calinescu_
calinescu_  •  10 Septembrie 2024, 09:56

*** Ce sa caute IANIS HAGI la NATIONALA ROMANIEI ????? Sa-si gaseasca contract afara ???? Voua chiar nu va e rushineeee ???????? Vreti sa prostiti pe toata lumea ????????????

valentindragobete
valentindragobete  •  10 Septembrie 2024, 09:42

Cum să-i dați lui Lucescu nota 7, domn "profesor"? La pauza trebuia să schimbe cel puțin 3, dacă nu mai mulți, din obosiții aia din prima repriza, dar el i-a preferat in continuare pe obosiți! Noroc cu arbitrii, hagi, mitrică și alibec ! Nota lui "Lucescu cel mare" 4, cu indulgență

OlteanuMarian
OlteanuMarian  •  10 Septembrie 2024, 09:39

Bancu a fost imperial ...trebuie sa i facem statuie ...el singur tine toata apararea dar bucurestenii desdtepti nu vad ...cum nu l vedea Edy pe Mitrita ...

camcam
camcam  •  10 Septembrie 2024, 09:37

tipic gsp ... note de 6 si 7 ??? la ce meci te ai uitat ? ianis & ?doar ca a obtinut un penalty ? nu multumita lui ianis am primit acel penalty ,hai sa nu ne ascundem dupa deget....de cand a venit vasara am fost avantajati de catre arbitrii .la penalty se vede clar ca ianis isi lasa piciorul in piciorul fundasului .multumim vasaras ! la cum am jucat in aceste 2 meciuri SIGUR nu vom vedea america ! mai mult de 2-3 pase consecutive ,nu am reusit.