GSP SPECIAL  »  DIVERSE  »  CONFLICT

Săvulescu vrea să-l pună la punct pe Gigi Becali: "O să-i aplic o corecţie!"

Articol de GSP - Publicat marti, 25 septembrie 2012 00:00 / Actualizat marti, 25 septembrie 2012 11:43

Disputa dintre Gigi Becali şi Dragoş Săvulescu e departe de a se fi încheiat. Acţionarul dinamovist l-a dat în judecată pe patronul Stelei, dar pentru că n-a reuşit să-l pedepsească pe această cale, îl ameninţă pe Becali că "îi va aplica o corecţie"

"Cum poţi să vorbeşti despre bun simţ în măsura în care aberezi în halul ăsta? Omul ăsta nu are bun simţ, sunt şocat! Omul ăsta îmi spune mie de cultură, de piticanie? El e pigmeu, îmi vine pînă aici!  Regret că va veni momentul ca bărbăteşte să-i aplic o corecţie. Nu am de gînd să îl trag de păr sau să-i dau o palmă, este vorba despre o corecţie bărbătească. Cum să spui că ba am inventat, ba mi-au spus alţii? Este un om cu care nu putem să discutăm.

Cea mai mare problemă a noastră nu este Gigi Becali. Acest om este patronul Stelei, a ajuns prin noroc aici. Şi acum se crede buricul pămîntului. Cineva trebuie să îl pună la punct. Asta e o dovadă de bărbăţie. Este un individ care nu merită să fie promovat ca exemplu", a spus Săvulescu, potrivit Cancan.

AUDIO Înregistrarea care-l scoate pe Dragoş Săvulescu basma curată în faţa lui Gigi Becali

Citește și:
„Doi sunt deja rezolvați. Mai aduc 3!” » Gigi Becali a stabilit transferurile, după 2-1 cu Rapid: „O să se înmoaie agentul lui”
Superliga
„Doi sunt deja rezolvați. Mai aduc 3!” » Gigi Becali a stabilit transferurile, după 2-1 cu Rapid: „O să se înmoaie agentul lui”
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
Superliga
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
Ce nu i-a spus nimeni lui Gâlcă
Opinii
Ce nu i-a spus nimeni lui Gâlcă
„Băi Bîrligea!” » Gigi Becali i-a răspuns prompt golgheterului, după protestul din FCSB - Rapid: „Ce nu știe el...”
Superliga
„Băi Bîrligea!” » Gigi Becali i-a răspuns prompt golgheterului, după protestul din FCSB - Rapid: „Ce nu știe el...”
EXIT din România - Unul dintre cele mai mari branduri premium elvețiene a închis firma locală
Profit.ro
EXIT din România - Unul dintre cele mai mari branduri premium elvețiene a închis firma locală
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

„Fotbalistul Anului”, Andrei Rațiu, interviu de gală la Madrid: „Nu sunt arogant. Sunt doar timid” + „Vini jr. cel mai incomod? Nu! El e mult mai electrizant!”

„Trebuie obsesie, dar și liniște” » David Popovici e „Sportivul Anului” și vorbește într-un interviu-eveniment despre o mare provocare: „N-am trecut niciodată prin așa ceva”


Comentarii (22)
larryk
larryk  •  25 Septembrie 2012, 16:37

savuleascule las-o asa ....

shmen_dan
shmen_dan  •  25 Septembrie 2012, 13:44
Postat de joze_maurinio pe 25 Septembrie 2012, 12:13

A pus-o Gigi. Corectie barbateasca pentru "fetitza" asta inseamna ca o sa-l violeze pe Becali. Doi scelerati. Cum sa te dai barbat cand nu arati a barbat? Asta arata ca o fetitza cu codite. El vrea publicitate si stie ca daca se ia in gura cu un ghertzoi ca becalu apare pe la tv. Un om de nimic. Mai barbat ca asta e pana si Vasile Turcu, inainte sa-si faca marirea "de mititel". Apropo, de Mititelu nimic? Nu mai apar catusele la Nasul si Mitica?

da,savulescu sigur asta urmareste :sa se ia in gura (si nu numai in gura) cu ciobanul ...:)))))))))))))))) mai ales ca ciobanii sunt vestiti,si asta e nambar oan :))))))))))

shmen_dan
shmen_dan  •  25 Septembrie 2012, 13:37
Postat de catareddog pe 25 Septembrie 2012, 13:08

eu propun un pact carnal intre dinamo si steaua cuplul savulescu si mimi si am ingropa sacurea razboiului:))))))))))))))

bine gandit :)))))))))))...dar exista o problema,sunt amandoua fete...:))))))))))))))))))))))

Vezi toate comentariile (22)
Comentează