GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  ARGEŞ - STEAUA 2-2

Argeş - Steaua, cel mai urmărit

Articol de GSP - Publicat marti, 24 martie 2009 00:00

Egalul din Trivale, 2-2, a fost cel mai urmărit meci din etapa a 21-a. Partida de pe Antena 1 a înregistrat 10,7 puncte de audienţă şi 22,1% share, adică aproximativ 1.220.000 de telespectatori din mediul urban.

Gloria Buzău - Dinamo 1-3 şi U Craiova - CFR Cluj 4-1 au completat topul audienţelor, fiecare partidă avînd 2,4% rating pe GSP TV.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
FCSB a recunoscut interesul pentru Lukas Zima! Anunțul făcut de Becali: „Ne trebuie un portar, lui Vlad nu-i mai arde!”
Lyon - Marseille, cel mai nebun meci al sezonului » OM a jucat în 10 din minutul 5: incredibil cum s-a terminat derby-ul

Gigi Becali a dezvăluit meciul la care va reveni pe stadion » Câți bani a strâns pe biletele din Europa League până acum

Bănel Nicoliță a dezvăluit ce salariu are în Liga 4 din România. Primă uriașă primită la semnătură