GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  GSP LIVE

VIDEO Marian Iancu a fost invitatul lui Alexandru Barbu la GSP Live

Marian Iancu, invitatul zilei la GSP Live

Articol de - Publicat marti, 27 august 2024 13:08 / Actualizat marti, 27 august 2024 13:08

Alexandru Barbu a revenit cu o nouă ediție GSP Live, astăzi, de la 11:00, alături de fostul patron al celor de la Politehnica Timișoara, Marian Iancu.

• GSP Live, emisiunea realizată din studioul Gazetei Sporturilor și moderată de Alexandru Barbu, poate fi urmărită de luni până vineri, de la ora 11:00, pe pagina de Facebook, canalul de YouTube, precum și pe site-ul Gazetei Sporturilor, GSP.ro

Iată o parte dintre subiectele pe care le-am abordat astăzi:

• Își revine Rapid sub comanda lui Marius Șumudică? Idolul tribunelor din Giulești a revenit cu victorie la Rapid, în deplasarea de la Poli Iași, scor 2-1;
  • Ianis Hagi, răspuns final pentru Rapid. Decarul naționalei NU vine în Superliga;
  • E dispus Marian Iancu să reinvestească în fotbalul timișorean?
  • U Cluj s-a instalat pe primul loc în Superliga, după victoria din deplasarea de la Buzău, scor 2-0;
  • Farul a smuls un punct in-extremis cu UTA, la Arad, 1-1, grație golului marcat în minutul 95 de Victor Dican.

Emisiunea integrală:

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Giovanni Becali, atac devastator împotriva lui Chivu și Chiricheș: „Doi trădători! Nepotul meu îl ducea acasă băut și praf, și pilaf!”
Suporterii au luat foc! Noul autocar al lui Dinamo ar fi fostul celor de la FCSB: „Chiar în halul ăsta îți bați joc de noi?”
FCSB a dat lovitura în 60 de minute! Număr IMENS de abonamente vândute pentru meciurile din Europa League