Alte știri din fotbal

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0

De departe de casă, „Fachirul” Niki Dumitriu face un apel către suflarea rapidistă: „Opriți-vă!”
0

Gigi Becali a văzut lista lui Mircea Lucescu și a reacționat: „El e cel mai bun din România!”
0

Selecționerul Bosniei, pus în gardă înaintea meciului cu România: „Trei pași înaintea noastră”
0
Știri din fotbal internațional

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0

În ciuda sezonului dezastruos, Guardiola mai are și motive să zâmbească » Veste uriașă primită de Manchester City
0

Anunțul surprinzător făcut de Ronaldo: „Dacă voi considera că sunt pe mâini bune, eu nu mai contez. Gata, mă retrag!”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Dumnezeu să-l ierte!
Pentru evazionisti doar, noapte frumoasa la toti romanii buni sau rai!
Pai sa intoarca banii si ori o amenda uriasa, daca nu si amenda plus inchisoare.
Dumnezeu sa il ierte! Poate s-a cait, dar nu stiu ce sa zic intrucat dosarul a fost orchestrat de DNA Ploiesti. Cum naiba a ajuns si asta si Dan Capra sa ai probleme mari cu legea, nu stiu. Dar banuiesc ca daca a facut prejudiciul ala, nu trebuia sa fuga in UAE. Cam toti cei care au supravietuit, si-au acceptat pedeapsa si au executat-o. N-avea cum sa primeasca vreo 10 ani cat a primit nu stiu care pentru devalizarea CFR. Si Mazare o sa se faca rau in inchisoare daca il mai prind, e mai stres sa fii tot pe fuga asa decat sa vii la inchisoare.
De morți numai de bine....dar este total greșit să poți spune că acest gen de infractori ar merita orișicât de minimă clemență!!...în opinia mea astfel de infractori sunt la fel de periculoși!...și de la revoluție încoace sunt puține persoane înavuțite fără să nu profite de sistem și fără să nu îl terfelească!...și-atunci ne mirăm de ce această nație este unde este!....( orșicum de 20 de ani tot ce ține de politică este pentru mine un subiect inutil,...destul să văd cum se comportă cei din jurul meu,semeni mei și îmi ajunge!)
Bag sama ca si tu iti duci veacul din bisnita si evaziune fiscala....
Eu ti-am prezentat un punct de vedere diferit de al tau, dar tu fiind un ***, nu esti in stare sa argumentezi, ci ataci suburban. Comentariul tau e plin de ura, si imi spui mie ca am sufletul negru :))) Puti a pesedist de la o posta, mai biciclistule.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa lucreze ce?Trebuia sa intoarca cele 4 milioane de euro, sa mai plateasca o amenda de vreo 5 milioane si vreo 5,6 ani cu suspendare in caz ca se gandeste sa fure.
Sper sa nu vina urgia peste tine cum mi s-a aratat! Un clarvazator
Conteaza tot, dar tu cum esti un nenorocit asa vei avea sufletul toata viata ta! Negru ca al acestora care inca mentin un sistem de o duritate extrema. Mare parte din puscariasi ies de acolo neoameni. Si tu prin gandire, si autorii inchisorilor actuale nereformate pentru cei nepericulosi social, si calaii judecatori sunteti responsabili.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.