Alte știri din fotbal
Superliga a „votat” la foc automat planul revoluționar al lui Gino Iorgulescu. Concluzia e CLARĂ
0
Plecarea lui Louis Munteanu de la CFR Cluj a intrat în linie dreaptă! » Ardelenii plâng: „Suma e mai mică”
0
Vot live, în studio, pe propunerea lui Gino Iorgulescu » Cristi Săpunaru a fost tranșant
0
Prima forță din Superliga care se opune planului cu 12 echipe al lui Gino Iorgulescu: „N-am face față în Europa”
0
Știri din fotbal internațional
AEK Atena - Universitatea Craiova, pentru calificarea în primăvara Conference: echipele de start
4
Napoli - AC Milan, prima semifinală a Supercupei Italiei » Echipele de start: Matteo Duțu este pe bancă
0
Donald Trump le interzice prezența la Mondial! » Cetățenii din încă două țări NU au voie să intre în Statele Unite
0
„Sunt șocată” » Iubita româncă a lui Juan Bauza, prinsă în haosul din America de Sud. S-au bătut cu bestialitate: „Sunt criminali!”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
Motivele pentru care unor bărbați nu le crește barba. 5 factori care ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
Un document oficial de la Moscova justifică o posibilă invazie a Rusiei în ...
Libertatea
andreea baby,cica vulpea care nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii!!ronaldo e un fotbalist ambitios care nu suporta delasarea colegilor lui,de aia zic unii ca e fitos!! ronaldo a dus manchester la performantele pe care le-a obtinut aproape de unul singur!! el si rooney!! apropo,va place avatarul meu,e inspirat din realitate!!!
o sa fie o noua petarda:)) real nu a avut niciodata mari rezultate cu "galacticii". Echipa de aur ramane cea cu Suker, Mijatovic, Raul, Hierro.
pai..:-j o sa se intample q el la fel qm a fst qu ronaldinho....o sa scada dupa ce ia balonu de aur a 2 oara:-j......deci.! e un prost...sh in ultimul timp nu mi sa parut asa fantastic dupa qm joaka:[email protected] fine..e un prost!
acest fotbalist foarte bun a ajuns asa de scump si datorita aerelor de travestit sincer nu mi se pare ca este un barbat foarte frumos dar are aere de gay dupa parerea mea.Este in primi 10 din lume dar nu cred sa fie cel mai bun doar ca topaie peste minge, cred ca gerrard torres kaka si seful lui mai ales messi sunt peste el in acest moment si mereu au fost.
niste tampiti...
centrele de copii si juniori...asa se face un fotbalist adevarat penru o echipa precum real.
ceea ce se intampla la real este o sfidare a bunului simt.Sa vedem cand nu o sa mai plateasca televiziunile drepturile de televizare cum se intampla in anglia.Spania are o economie in declin si sunt someri care nu au ce manca de zi pe maine si perez isi bate joc de suporteri prin adunarea unor vedete de care se va alege praful.Degeaba ai atac daca nu ai aparare,s-a vazut in meciul cu barcelona care nu se da in spectacol cu asemenea transferuri,ci prefera sa creasca copii si sa ii promoveze .
traim intr-o lume nebuna...nebuna de tot!!!
nesimtire se cheama asta
este deja bataie de joc!! ar trebui sa se faca ceva in fotbal. nici un om nu valoreaza sumele astea incredibile!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.