Alte știri din fotbal

Cui îi arăți, Louis? Munteanu, gest deschis interpretării după golul cu Dinamo
0

Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
1

5 lucruri care nu s-au văzut la Farul - Poli Iași 0-0 » Centralul Viorel Flueran către arbitrul din camera VAR: "Și acum eu ce să fac, Sorine?"
0

Dănciulescu nu e convins înainte de CFR - Dinamo: „Eu aș fi jucat altfel”
0
Știri din fotbal internațional

Real Madrid, reacție categorică în privința programului: „E ultima dată când vom juca în asemenea condiții”
0

Cristi Chivu le atrage atenția jucătorilor: „Asta trebuie să facă diferit” + Ce spune despre Dennis Man
0

Manchester City - Brighton 2-2 » „Cetățenii” au rămas în afara locurilor de Champions League
0

Villarreal - Real Madrid 1-2 » Mbappe a scufundat „submarinul galben” și trupa lui Ancelotti a preluat fotoliul de lider în La Liga
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
cunosti pe dracu`! eu ma mandresc ca sunt roman de cand am ajuns in diaspora, lumea ma apreciaza, nu ma denigreaza nimeni si mai stii de cate ori am votat de 20 de ani de cand sunt afara? NICIODATA! si ca mine sunt multi! ce dracu` va gasiti toti sa generalizati,cum ati facut si cand o adunatura de *** si *** s-au grabit in tara sa fuga cica de virus?! ma, suntem mai multi aia buni afara decat aia rai! dar nu auziti de noi! stiti de ce? ca suntem la locul nostru!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oameni buni, ganditiva un pic (Burleanu si copania), exodul de romani din anii 2000 in Europa (nu vorbim de cracra sau fetite) sau stabilit in tari unde au conditii copii, o sa avem minim 50 de juvcatori de origine romana in cele mai mari ligi din Europa, problema este cati oare vor vrea sa vina sa joace pentru Romania ? Daca te calificai mai mereu veneau 90 % (ca sa joace un mundial....), nu avem performante, nu avem infrastructura si prea multe "capuse", are dreptate tatal jucatorului, in Austri merg 95% pe merit, la noi 95% pe interese de impresariat si spaga.
La noi ca sa ajungi la loturi, trebuie sa fii impresariat de cine trebuie si antrenat de cine trebuie si mai trebuie sa fii in lotul echipei care trebuie. La nationala au fost intotdeauna gasti care decideau cine vine, cine joaca, cine antreneaza. Dobrin, Ioan Timofte, Gica Craioveanu, Nicu Maxim si multi altii, au simtit pe propria piele ce inseamna asta. Chiar Piturca sau Daum ca selectioneri. Jucatorii romani promitatori care joaca dincolo, cunosc mafia de la noi, se tem ca isi vor rata cariera intr-o eventuala selectie esuata din start. Si atunci cauta alte nationale in care este vorba despre calitati si valoare. Si probabil despre alt tip de mafie, pentru ca asta exista peste tot.
*** ...esti obsedat cu psd ul tau ...*** cu politica ta cu tot ...ne *** de tine si de politica ta ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se face prea multa reclama pentru soldoveanul asta. Sa stea acolo unde este nu ne pasa de el. O fi unul de ala care s-a nascut vedeta si a murit speranta. De alt supertalent, cu aceeasi mentalitate, cristian ponde nu se mai aude nimic.
În țară revin ***, care votează PSD-ul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bianca e asa de gretoasaaa....
Cunoaștem mentalitatea celor din diaspora, ei sunt,, românii "care denigrează peste tot țara în care s-au născut. Dar fac cozi la secțiile de votare. Când le e mai greu vin în țara mafioților. Și noi trebuie să-i primim cu sare și pâine. Păi nu fraților, dacă voi nu ne vreți, nici noi nu vă vrem.
E liber sa se duca unde vrea. La noi, desi sunt blamati, machedonii sunt mai romani decat romanii, mai ales in sport. Asta spune multe. Dar momentan nu a fost niciun fotbalist care sa aleaga alta Natioanala si sa il regretam, chiar dimpotriva - am regretat ca a ales Romania, pt ca au fost prea slabi.
Romania nu mai representa sentimental pentru un stramutat care s plecat le o virsta frageda din Ro. Nu te lua dupa timp Valul globalizarii si al LGBT e de 500 de metri. Traiasca pcr ! Huo demagogia !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.