INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  PROBLEME

"Marca": "Toată viaţa, Kaka se va trata de pubalgie"

Articol de GSP - Publicat miercuri, 03 februarie 2010 00:00

Bolnav fără leac. Aşa este Kaka în urma dezvăluirilor făcute de "Marca".

 

Ziarul madrilen susţine că starul Realului suferă de pubalgie cronică, venind cu ea de la Milan, şi nu va scăpa niciodată de această problemă, trebuind "să o trateze toată viaţa", aşa cum s-a indicat chiar pe prima pagină. Medicii au avertizat că jucătorul va trebui să facă exerciţii specifice tot restul carierei, cu ajutorul cărora "ar putea reveni la cea mai bună formă".

 

Avertizat, Kaka se pregăteşte în plus faţă de colegi, o jumătate de oră mai mult înainte şi după antrenamente.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:
Patronul din Superliga s-a săturat: mută echipa din oraș
Superliga
Patronul din Superliga s-a săturat: mută echipa din oraș
UEFA a făcut anunțul despre Istvan Kovacs! Arbitrul e pe lista pentru Cupa Mondială din 2026
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
UEFA a făcut anunțul despre Istvan Kovacs! Arbitrul e pe lista pentru Cupa Mondială din 2026
Dan Șucu a investit 20 de milioane de euro la Rapid! Giuleștenii sunt pe pierdere de cinci ori mai mare decât acum șase ani
Superliga
Dan Șucu a investit 20 de milioane de euro la Rapid! Giuleștenii sunt pe pierdere de cinci ori mai mare decât acum șase ani

FRF instituie „taxa pe șmecherie”! Furie în Liga 1: „7,6 milioane de euro din fondurile UEFA sunt împărțite aberant” + FCSB vizează bani la care nu are dreptul!

„E o libertate aparte aici, dar suntem cu gândul și la România” » La doi pași de Lyon, doi români și-au deschis afacerea care i-a dat gata pe francezi: „În perioadele bune, vindem și 100 kg. pe săptămână”


Comentarii (1)
 •  03 Februarie 2010, 16:37

Doamne fereste...:O.Mai are sanse sa fie cum a fost acum 3 ani?Cat mi'ass dori sa il vad din nou cum el era nr.1..

Vezi toate comentariile (1)
Comentează