INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  ANGLIA

GALERIE FOTO Starul Angliei, în prag de divorț! Soția sa a scos vila la vânzare în timp ce el juca la EURO 2024

Articol de - Publicat duminica, 21 iulie 2024 20:11 / Actualizat duminica, 21 iulie 2024 20:11

Kieran Trippier (33 de ani), căpitanul lui Newcastle United, este aproape de a divorța de soția sa, Charlotte (35 de ani). În timp ce Trippier reprezenta naționala Angliei la EURO 2024, vila familiei sale din Newcastle a fost scoasă la vânzare.

Charlotte n-a călătorit alături de Kieran în Germania și l-a șters recent de la urmăriri pe Instagram pe soțul ei.

+35 FOTO

Kieran Trippier, în pragul divorțului! Vila sa a fost scoasă la vânzare în timp ce el juca la EURO

Charlotte Trippier a postat recent un mesaj prin care dă de înțeles că este pregătită de a divorța de soțul ei: „Mai devreme sau mai târziu vei trece peste nenorocirile peste care nu credeai că vei putea vreodată și va fi cel mai plăcut sentiment”.

În timp ce Kieran Trippier reprezenta naționala Angliei la EURO 2024, vila sa în valoare de 3.8 milioane de lire sterline din Newcastle a fost scoasă la vânzare, susține The Sun.

În luna mai a anului trecut Kieran Trippier a fost surprins alături de o altă femeie, sărbătorind calificarea lui Newcastle în Champions League. El și colegii lui au mers la un bar, iar căpitanul „coțofenelor” a petrecut toată seara alături de o femeie, pe care a luat-o în brațe de mai multe ori. Soția sa, Charlotte, se afla într-o vacanță în Spania la acel moment.

În luna septembrie a anului trecut Kieran Trippier și-a amânat convocarea la naționala Angliei pentru meciul cu Ucraina din calificările pentru Campionatul European din cauza unei „probleme personale”.

Starul Angliei, în prag de divorț! Soția sa a scos vila la vânzare în timp ce el juca la EURO 2024
Kieran Trippier, alături de soția sa, Charlotte. Foto: Instagram

Gareth Southgate, selecționerul Angliei de atunci, i-a permis acest lucru lui Trippier, care a plecat atunci alături de soția sa într-o scurtă vacanță în Italia.

Kieran Trippier este produs al academiei lui Manchester City, dar n-a apucat să debuteze pentru echipa mare a „cetățenilor”. Fundașul dreapta a evoluat de-a lungul carierei la Barnsley, Burnley, Tottenham, Atletico Madrid și acum la Newcastle United, unde joacă de două sezoane și jumătate.

Etapa ,
Citește și:
Aventura a pus capăt căsniciei: romanța cu o blondă căsătorită a dus la divorțul de Ana
Campionate
Aventura a pus capăt căsniciei: romanța cu o blondă căsătorită a dus la divorțul de Ana
Bianca Bazaliu i-a răspuns dur selecționerului României » Schimb de replici acide
Handbal
Bianca Bazaliu i-a răspuns dur selecționerului României » Schimb de replici acide
Anunț-„bombă”! Lucrările la stadionul de 100 de milioane de euro încep: „Va fi primul din România”
Superliga
Anunț-„bombă”! Lucrările la stadionul de 100 de milioane de euro încep: „Va fi primul din România”
Premier League, ZGUDUITĂ din temelii! Rețea de pariuri ilegale condusă de un patron de TOP, în valoare de 650 de milioane de euro: „I se spune Șopârla și folosește conturile fotbaliștilor”
Campionate
Premier League, ZGUDUITĂ din temelii! Rețea de pariuri ilegale condusă de un patron de TOP, în valoare de 650 de milioane de euro: „I se spune Șopârla și folosește conturile fotbaliștilor”
ULTIMA ORĂ Val de concedieri în România. Gigant mondial dă afară sute de oameni
Profit.ro
ULTIMA ORĂ Val de concedieri în România. Gigant mondial dă afară sute de oameni
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Acuzații SEISMICE împotriva lui Gheorghe Tadici: „S-a răzbunat că nu i-au ieșit pariurile! Știe toată țara că pariază!” » Retrasă definitiv la doar 25 de ani: „Era terminată psihic de Tadici, plângea non-stop!”

Scor aiuritor la baschet: 207 puncte diferență! » Scandal după meci: „E nevoie de bun-simț în astfel de situații” vs „Să ne oprim și să nu mai jucăm?”


Comentarii (4)
adyy25  •  22 Iulie 2024, 00:19
Postat de enigmaticul pe 21 Iulie 2024, 20:21

Mda......A scos la vânzare vila cumpărată cu banii lui!!! |Las-o omule, că e mai înltă ca tine, bătrână și zăludă!!!

Pai normal ca a lasat-o. Altele mai au grija de ele, se mai intretin. Dar doamnei.... i-a cam placut saorma si tonele de dulciuri. Era probabil si pe stilul ca "o viata avem". Ca atare hai sa bagam in noi cat putem.

81mada  •  21 Iulie 2024, 20:55

Ce sa faca si ea…

BindenDanDat  •  21 Iulie 2024, 20:26

Asa e când te însori cu una d'asta, made in Anglea, vorba cântecului. Nu numai ca facturile la veterinar te termina oricat ai fi tu de EPL player, dar - uite - ca ea iți poate scoate cotețul la vânzare. Intr-un fel, cu o fatsa ca a lui Trippier, parca ti-o meriți.

Vezi toate comentariile (4)
Comentează