Alte știri din fotbal
Fără milă! Atac în plin la adresa lui Lucescu: „O ciorbă! Execrabil, bufa-bufa, ați mai pomenit așa ceva?”
11
A izbucnit în direct, a doua zi după eșec: „Dacă Rațiu e fotbalist de Barcelona, îl sun pe Perez, să intru și eu 10 minute în locul lui Vinicius!”
3
Și olandezii îl critică pe Makkelie: „A înfuriat o întreagă Românie”
3
Bosnia ne-a bătut, San Marino ne-a refuzat: „Câștigam și noi, și voi”
0
Știri din fotbal internațional
Suma incredibilă cheltuită de Real Madrid pentru ultimele 5 trofee! » Primele patru cluburi la investiții au pierdut 4 miliarde câștigând două!
0
A bătut recordul și și-a făcut bunica să plângă » Puștiul îl confundase pe selecționer cu un curier Uber Eats!”
0
Start în preliminariile europene pentru CM 2026! » România, singura favorită învinsă în prima zi
1
Debut cu dreptul pentru Tuchel pe banca naționalei Angliei » Vicecampioana Europeană a învins Albania în preliminariile pentru Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Dezvăluiri incendiare ale unui fotomodel celebru: „Am participat la o petrecere de swingeri cu fotbaliști internaționali”
10
„M-a înșelat cu Claudiu Keșeru, chiar soția lui mi-a zis!” » Acuzații-ȘOC: „E nașul meu, a durat un an și jumătate”
32
Italienii anunță „criza de cuplu”, la aproape doi ani de la nuntă: „Există lucruri pe care nu le poți controla”
2
Ion Țiriac, surprins pe străzile din București cu o mașină din 2004 și peste 65.000 de kilometri la bord
18
ce s-a intamplat? ti-am provocat sechele copile? cica user nou, numai nou nu esti tu, pasarico:)))
corect! si,cand se termina astia,ca nu-s asa multi,sa continue cu behaitoarea woody,alpin,soprer,cezarica,saviola si tot neamul lor. amin! :))))))))))))
mai comparati mult jucatorii de fotbal cu fotbalistii ?
Se dopeaza, nu-i asa ? :))) Ce frumos se darama castelul de scuze construit de unii. Cateodata e foarte sincera scandarea, "sunt fericit si ma simt bine". Steaua domina, Dinamo e la post( in fata Televizorului ) si la mijlocul clasamentului.
de obicei nu ma bag in seama dar asta e prea de tot...in locul baietilor de la steaua as folosi in loc de hartie igienica ziaristii de la gsp; cate unul/ zi, pentru diversitate
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.