Postat de sakazuke pe 13 Februarie 2012, 19:10

nu ai pus corect la madrid si ti-am dat exemplu doar pe ozil............ mai cauata poate reusesti sa pui corect .))

Da, l-am omis din greseala pe Ozil, are 16 pase in toate competitiile, in rest e bine cum am scris:)

criticul89
criticul89  •  13 Februarie 2012, 19:13

e pierdere de timp dar ca sa-ti demonstrez ca multe site-uri din lumea sunt praf si pulbere! ronaldo a dat 5 pase de gol in primele 7 etape: cu getafe, espanoyl x2 si betis x2 apoi dupa o pauza de 14 meciuri a mai dat aseara a 6-a pasa de gol la golul de 4-2 marcat de benzema; pun pariu ca site-ul tau a considerat vreo pasa de la adversar o pasa de gol; in fine, daca ne uitam la pasa de aseara, o simpla pasa in lateral golul fiind creatia proprie a lui benzema, imi dau seama cum o fi pasat si celelalte meciuri :)))) la acest capitol ronaldo e mic copil pt lg messi !!

sakazuke
sakazuke  •  13 Februarie 2012, 19:10
Postat de dani_val pe 13 Februarie 2012, 19:02

Am pus pasele din toate competitile asa e, dar si la Real tot la fel, din toate, deci nu stiu unde este supararea

sakazuke
sakazuke  •  13 Februarie 2012, 19:08
Postat de criticul89 pe 13 Februarie 2012, 18:58

iti garantez ca e 100% corecta; zi-mi meciurile de unde ai luat tu ca ronaldo are 7 assisturi si iti zic si eu de pe soccerway si le comparam!! asta in cazul in care site-ul de pe care ai luat are asa ceva! pe soccerway iti arata in fiecare meci, minutul si cn a pasat !!

pe pagina oficiala real madrid............ si mai sunt multe pagini cu statistici care zic aceleasi lucruri. ://www.realmadrid.com/cs/Satellite/es/1193040475259/1202773825396/jugador/Jugador/Ronaldo.htm

sverige
sverige  •  13 Februarie 2012, 19:07

De ce nu o teleghideaza cocalarul niciodata cu Barcelona??? Pentru ca Barcelona este cu 3 clase peste ei!

Postat de dani_val pe 13 Februarie 2012, 18:32

Sunteti in eroare, Messi in sezonul 2011-2012 are 20 de pase de gol, urmat de Fabregas cu 13 si Alves cu 12 si Xavi tot 12, iar la Real primul este Di Maria cu 13, apoi Benzema cu 11 si pe 3 Ronaldo cu 8, astea sunt luate dupa site-urile oficiale ale celor 2 echipe

ce destept esti tu .............. la barca pui din toate competitziile pasele de gol iar la madrid doar din campionat :)) pune adevarat la amandoua si ca sa iti dau un exemplu in toate copetitziile ozil are 16 anul asta fara sa pun si supercupa spaniei cum faci tu. vb de campionat aici :))