Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
pai, pana si calculele hartiei spun ca germany si portugal sunt favorite in grupa asta.
clar ca nu le va fi usor,dar sunt sigur ca portughezii ies din grupa alaturi de Germania,ghanezii alearga,dar trebuie sa o bage si in poarta ca pana la urma nu suntem la atletism:))
Un meci tot mai castiga americanii, pun pariu .
..)) inseamna ca am fost mega rapid..)
babuinii?....hahaha...babuinii stau acasa si privesc meciul. Europenii sa mearga mai departe?..ce mai vedeti voi granite si culoare peste tot. sa mearga mai departe cine inscrie goluri. Cat de multa ura domnule.
total de acord cu acest comentariu,un egal era mult mai echitabil
hmm, tu ai vazut cat alearga ghana ? ai vazut ce aparare ermetica au americanii ? pe americani ii bate, dar pe ghana... probabil merg portughezii, chiar au echipa mai valoroasa, dar nu le va fi chiar deloc usor.
..)))))))))))))))
eu astept,dar Portugalia le bate pe amandoua.parerea mea:))
fluier final. victorie nemeritata, dupa 58-42 posesie, 21-9 suturi la poarta si doar 8-7 pe poarta ! se observa clar ca americanii au fost mult mai eficienti, mult mai precisi, insa norocul lor a fost lipsa de precizie la finalizare a ghanezilor. cu un plus de luciditate, ghanezii faceau scor cu americanii, azi. insa, la final, tabela consemneaza infrangerea lor, 2-1 pentru USA, asta e viata. celei mai tinere echipe de la Mondiale le adresez felicitari pentru risipa de energie fenomenala, cinste lor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.