Comentarii (311)
intrusul33
intrusul33  •  11 Octombrie 2011, 22:07
Postat de schukaryn pe 11 Octombrie 2011, 22:05

Am ajuns rau tare.....Nici meciul televizat la noi, nici nu jucam nimic...in felul asta o sa ajungem in urna a 6 a valorica

chiar nu jucam nimic...prima repriza n-am urmarit-o, nu stiu cum am jucat, dar din ce vad acum suntem de ras

tandd
tandd  •  11 Octombrie 2011, 22:07
Postat de badeadorian pe 11 Octombrie 2011, 22:02

IUBIRE , este ghinion sa te egaleze Albania in ultimele 4 minute la singura ocazie din mitanul 2 .... Am jucat ca pe sarma cu Bosnia la 3-0 !!! ACUM JUCAM piTZURCA !!!! . TU STII FOTBAL ???

eu ma gandesc macar daca ai vazut meciurile in care era antrenor idolul tau lucescu.Ghinion ca esti egalat in min 90,dar sansa e sa si dai gol cred ca la singura ocazie mai adevarata a noastra.Ca sa nu mai zic de meciul cu belarus,ca sa nu mai zic de meciul de la sarbi si cate si mai cate,uita-te la palmaresul lui lucescu la nationala si afli tot.Ca de jucat fotbal sa fim seriosi nu mai jucam de pe vremea lui hagi

ockiu
ockiu  •  11 Octombrie 2011, 22:07

asa e .. cand e vorba de cercelus discutam de ghinion in rest e prostie ;)

ronaldo666
ronaldo666  •  11 Octombrie 2011, 22:07

dc mai dati amicalele la tv? mai bn ne mai dati la tv romania cand o sa castige campionatul mondial pacat avem nationala varza dar macar sa ne facem draci cum vedem ca ratam calificari meritam sa vedem la tv nu simona senzual si crudu

badeadorian
badeadorian  •  11 Octombrie 2011, 22:05
Postat de tandd pe 11 Octombrie 2011, 22:03

PS.si cu franta tot cercelus a fost antrenor si n-am trecut de jumate decat de 2 ori in tot meciu....in meciul tur ma refer

Una este sa joci in FRANTA si alta ACASA ... tu ai idee cat conteaza terenul in disputa cu FORTELE MONDIALE ALE FOTBALULUI ????

inima_de_caine
inima_de_caine  •  11 Octombrie 2011, 22:06

Perfect! Acum jucăm şi fără atacant de careu!

schukaryn
schukaryn  •  11 Octombrie 2011, 22:05

tandd
tandd  •  11 Octombrie 2011, 22:05
Postat de miticul pe 11 Octombrie 2011, 22:00

nu va mai certati bai ca e ala antrenor mai bun sau ala mai putin bun, problema e ca fotbalul nostru e distrus, nu vine nimic din urma ca jucatori si nici nu avem centre care sa scoata cluburile si-au bagat picioarele in copii si juniori iar frf si liga le-au tinut isonul nasol e ca e relativ usor sa distrugi dar mult mai greu sa construiesti asa ca cel putin 10 ani o sa ne batem cu echipe gen albania , o sa fim la nivelul lor

asta e corect,ideea e cand n-ai bani sa cumperi trebuie sa cresti.La noi cine sa creasca?doar hagi sa faca acolo fotbalisti,restu-s doar animatori de bamboo

transilvanialibera
transilvanialibera  •  11 Octombrie 2011, 22:05

s-au egalizat valorile.suntem egali luxemburgului

velsadicu
velsadicu  •  11 Octombrie 2011, 22:04
Postat de badeadorian pe 11 Octombrie 2011, 21:57

Cine il injura pe Lucescu acum ar trebui sa isi bage capul in W.C. si sa traga apa . Piturca este paralel cu selectia la nationala !!!! Urna 5 ne asteapta cu bratele deschise , fripturistilor .

Sansa lui Lucescu e acel 3-0 cu Bosnia ca daca ne gandim ca dupa primele 4 meciuri aveam 2 puncte ne facem mici mici si cand il aducem pe il luce in discutie. Oricum ,una peste alta Piti nu e decat un bisnitar mult inferior unui Dan Petrescu ,Olaroiu sau Dorinel