Comentarii (535)
 •  18 Iunie 2008, 22:29

Continuare.. “ Romania - Olanda 1-1, gol Mutu, in minutul 90.” Dau fuga toti la stadion si in vestiar il gasesc pe Van der Saar, disperat, cu capul in maini… - Ce s-a intamplat mai Van der Saar? - Baieti, imi pare sincer rau, am fost eliminat in minutul 6 …

Cica antrenorul Olandei isi anunta jucatorii ca au meci contra Romaniei. Nimeni n-are chef, si la un moment dat portarul Van der Saar zice: - Baieti, uite ce zic eu, joc eu singur contra Romaniei, si voi mergeti intr-un club, ok? Toti sunt de acord. La un moment dat aprind televizorul si ce vad: 1-0 pentru Olanda, gol Van der Saar in minutul 5! Toti veseli, sting televizorul si se pun iar pe baute… La capatul celor 90 de minute aprind din nou televizorul si… “ Romania - Oland

•  18 Iunie 2008, 22:28

nu mai cenzurati baaaa!!!!!!!!! ca merita!

nu mai dati poze cu ei ca-mi vine rau cand ii vad pe acesti asazisi fotbalisti, ar mai trebui sa ne rada-n fata, e clar l-au scos pe mutu basma curata, altfel nu se explica evolutia de divizia c

lasati-va de meserie tricolori!!!

•  18 Iunie 2008, 22:27

Multa M..e!!!!!!!!!!!!

•  18 Iunie 2008, 22:26

aveti tupeul sa spuneti ca ati iesit cu fruntea sus cand inainte de campionat visati la cupe.niste tristi analfabeti cu aere de vedete suparate cand va spune cineva ca n-aveti valoare.pacat de noi ca ne asteptam sa jucati ceva.un gol inscris din greseala e tot ce puteti...respect Mirel Radoi

•  18 Iunie 2008, 22:25

sunteti o rusine ptr fotbalul european

Rusine..uitati-va la tv cum joaca rusii, lupta cu adevarat...lasilor..nesimtitilor..mai punetii pe tusa pe Chivu si Mutu pana se desumfla de aerele de mari vedete...

Sinteti cea mai slaba echipa care a participat la euro!Cu curul in poarta si in atac ce iese,precum greseala din meciul cu Itaia.Mijloc alcatuit din mijlocasi defensiv,iar banel,petre,contra,cocis,codrea,m.niculae,nu au ce sa caute la echipa nationala. Risilor,va bucurati ca v-ati aparat pe trei rinduri si nu va batut Italia si Franta!!!!Asta este fala????Ati vazut meciul Turcilor??De ce credeti ca se aduc fotbalisti straini de mina a doua de afara??Fiindca voi sinteti de mina a cincea!!!!!!!!!