Alte știri din fotbal
Cine este femeia care l-a cumințit pe fostul atacant dinamovist și i-a spus „DA” în Bahamas! Urmează să devină părinți
0
Fostul rapidist, lăudat pentru victoria obținută de U Cluj în Giulești: „A vrut să demonstreze că l-au pierdut ușor”
0
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Daca M.Lucescu ar fi condus nationala Romaniei si nu Pleasca la acest CE, apoi Spatz, Popou, Stancu, Hapciu, Tatarushanu, nu erau convocati. Prea multe fantome! Putea Giginho sa explodeze de naduf, M.Lucescu are ideile lui si nu se lasa condus de nimeni. De asta are rezultate oriunde, isi face meseria si este respectat. Iar jucatorii lui M lucescu, isi dau sufletul pe teren. Am vazut si ieri nationala Ungariei, in meci contra Portugaliei. Joaca formidabil ungurii, antrenor german. Din Germania. Cu doua, trei clase peste Ungaria care facea egal cu Romania la Bucuresti. Gol atunci Djurdjak, portar Tatarushanu, shut la poarta, mina lui Tatarushanu indoita si...gol Ungaria. Poate gasim si noi un antrenor strain, ca cei romani sint prashtie! Daca nu vrem sa mai fim umilitzi.
I-au dar capitaneala celui mai prost papagal din echipa Romaniei, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe langa faptul ca "Nationala" se afla intr-un vesnic moment de ragasire,condusa de minti invechite si cu jucatori mediocri,acestia mai trebuie sa depaseasca si alte obstacole in afara adversarilor cu 2-3 clase in plus.Aici ma refer la presiunea pusa pe umerii jucatorilor inaintea acestui European.Turneul din iarna (fara stelisti la lot),selectia,amicalele (cu alte echipe decat ceea ce dorea selectionerul (Congo.Georgia),presa sportiva care inventeaza tot felul de polemici in speranta unui rating cat mai mare,schimbarea staff-ului medical,cazul celor 5 care vor fi lasati acasa,schimbarea capitanului,primele incasate din preliminarii,cazul "Grasanului fumator din vestiar" (inventie de presa) intr-un moment in care aveam nevoie de liniste si concentrare,lista cu antrenorii care il vor inlocui pe Old Iordanescu si multe alte *** care au deranjat moralul mediocrilor!Nu stiu ce moral ar trebui sa aibe jucatorul roman de fotbal ca sa se autodepaseasca in momentele importante ale unui meci contra unui adversar mai puternic.Golul primit cu Franta in mintul 90,caderea psihica dupa ce ne-a egalat Elvetia si dezastrul din meciul cu Albania sunt cauze ale acestei lipse de concentrare.Tinand cont de toate aceste aspecte,eliminarea prematura de la Euro mi se pare un "obiectiv indeplinit"!Vinovatii?Nu Rat,nu Stanciu si nici Tatarusanu,ci un intreg sistem condus de amatori-corupti in aproape toate domeniile,la care presa & televiziunile au partea lor de
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
probabil de aceea ne am facut de ras...ca nu au fost! ca nationala e controlata de *** becaliota...! se vine la nationala cand si cum vrea becali,cine vrea becali! acum cativa ani...se tragea alarma ca verii vroiau sa puna mana pe fotbalul romanesc....acum e cert....*** a pus deja mana
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuia sa ramai acasa, si tu, si generalul! Era mai bine pentru amandoi!
Dupa felul in care ai perceput ceea ce-am spus/postat,E CLAR...nu prea iti controlezi neuronul...nu am si nici nu ma intereseaza sa-i iai apararea lui Rat.. am comentat fix ce-au postat unii-altii...si m-am legat de ceea ce a declarat Rat , a facut-o cu argumente...faptul ca nu are valoare sau faptul ca e expirat ,nu are nici o legatura cu ce-am spus,repet...consider ca toti sunt varza...dar toti...exceptie facand 2-3 jucatori...dar e mai usor sa jignesti decat sa gandesti....
Rat am inteles ca unul din posturile de strigoi din temutul parc de distractii "Zombieland" a ramas vacant. Poti aplica fara probleme. Crede-ma.
Asa sunt astia dân Grant!Cu fițe-n cap.
ca au pierdut rusinos cu Albania nu l-a durut si ca au iesit pe usa din dos de le euro? Pe noi asta ne doare nu ca n-ai dat tu mana la mijlocul terenului cu arbitrii!!!! Si apoi "capitane" banderola de capitan se castiga jucand nu plangand si stand prin infirmerie...(nu spun ca celalalt Chiriches e mai breaz, eu i-as fi dat banderola lui Sapunaru)
Zizi. Sau zizu... cate dinamovisti au fost la lot? Cate au jucat? Cate au fost bune? (!)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.