randoom_._
randoom_._  •  11 Iunie 2016, 00:02
Postat de blacksun_14 pe 10 Iunie 2016, 23:58

daca ma pui in teren acum, alerg mai mult decat alibeci

alibec a fost petarda meciului. nu inteleg de ce l-a bagat in teren pe alibec? puscariasu niculae cu tot cu clona lui numita astra oricum nu iau niciun ban in plus daca joaca alibec sau nu. doar mai incaseaza alibec inca 3-4 mii de euro in plus.

asc21
asc21  •  11 Iunie 2016, 00:02
Postat de Claudiu Dobre pe 11 Iunie 2016, 00:00

pase lungi din primul minut nu inteleg de ce tactica asta ,,,,cu o echipa care are numai oameni de 2 m si masivi...deci detenta e clar superioara Alibec a fost altruist trebuia sa suteze...in loc de pasa stanga..

Ce jucatori avem noi frate ? Aia il au la mijloc pe Pogba, noi pe Pintili. Eu cred ca jucam dupa posibilitati.

catalynn
catalynn  •  11 Iunie 2016, 00:01

Slăbuț meci facut de francezi, dar asta e, mai trebuie sa ai si noroc. Noi am jucat exact ce ne așteptam, ca o echipa mica venită sa nu ia multe, si aproape ne-a iesit. La ce jucatori avem nu putem emite pretentii. Sa vedem cum vor juca cu echipe mai de valoarea noastra, adica Albania sau Elveția, unde nu mai merge sa joci ca azi. Franța insa slaba rau de tot, nu cred ca vor ajunge prea departe la acest turneu.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  11 Iunie 2016, 00:01

***

luciann
luciann  •  11 Iunie 2016, 00:00
Postat de a.c.a.b_st pe 10 Iunie 2016, 23:59

Având in vedere cine ne-a fost adversarul,pot spune că ne-am descurcat bine.Meritam un egal in seara asta,la primul gol cred că a fost fault in atac,iar golul doi a fost imparabil.

A fost fault in atac, i-a dat peste maini lui Tata! Daca era invers sigur fluiera...

1162024230496385
Claudiu Dobre  •  11 Iunie 2016, 00:00

asc21
asc21  •  11 Iunie 2016, 00:00

Sper sa castigam ceva puncte sa trecem de grupe.

balauru48
balauru48  •  11 Iunie 2016, 00:00

Dacă "generali" baga numai fecesebisti in teren, Romania ar fi castigat! Mai lua si el un ban "cinstit" de la oyer... dar așa ce sa faci cu hoban, alibec, torje...ăștia e rele, doar fecesebisti e bune....

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  11 Iunie 2016, 00:00
Postat de bvd_magheru pe 10 Iunie 2016, 23:58

***

Lasa Ardealul in pace ca si asa-s catranit.

antreprenor
antreprenor  •  10 Iunie 2016, 23:59
Postat de adriann_ pe 10 Iunie 2016, 20:58

E ireal sa bagi o asemenea nulitate in teren la scorul asta intr-un asemenea meci. Efectiv om in minus e chipciu in momentul asta.

si cu el in teren,daca nu iesea tatarusanu asa prost poate se termina egal,eram curios ce zic francezii care ne luau la misto iar