Comentarii (838)
7mai1986
7mai1986  •  10 Iunie 2016, 22:59
Postat de robert_1 pe 10 Iunie 2016, 22:54

Sunt singurul care crede ca Grigore sapun si pintilii au jucat perfect ? iar stanciu si popa sunt depasiti ? slab si chiriches, dar nu ai pe cn mai bun...Andone bun si el, bataios, daca ar avea si stanciu aceiasi rautate ...sanmartean din minutul 60, si torje si cred ca putem da lovitura !

Popa faace bine ce face.Ajuta flancul drept al apararii.Ai vazut tu mari ocazii venind de pe partea aia?Il ajuta bine pe Sapunaru.Pe partea cealalta Stancu cu Rat.Voi ce ati vrea,sa atacam tot timpul,ca avem si jucatori buni.Crezi ca Torje sau altul ar face mai mult?Ma indoiesc.

irriducibil
irriducibil  •  10 Iunie 2016, 22:59
Postat de its1134 pe 10 Iunie 2016, 22:56

Termina odată cu Torje.... te rog eu. Vreau să mă mai pot uita la meci.

E cam singurul care are sut de la distanta...e peste Popa si Stancu oricum!

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  10 Iunie 2016, 22:58
Postat de irriducibil pe 10 Iunie 2016, 22:56

De remarcat Grigore, Sapunaru si Andone... Slabi Stancu, Stanciu, Pintilii si Hoban... Popa a dublat bine n aparare, Chiriches si Rat nesiguri... Sanmartean, Torje si Alibec trebuie sa intre!!!

Lasa-l ba pe Torje. E mireasa in noaptea nuntiii !!!

randoom_._
randoom_._  •  10 Iunie 2016, 22:58

dar hoban a jucat? wtf? nu am nimica cu hoban,dar trebuie sa intre chipciu in locul lui.

submarina
submarina  •  10 Iunie 2016, 22:58
Postat de Claudiu Dobre pe 10 Iunie 2016, 22:55

Ar trebui inlocuit Stancu si Hoban multe gafe au facut. Introdus Alibec care tine mingea si Sanmartean...nu se vede????

Just. Stancu e din alt film. Nici Andone nu s-a prea acomodat...

gannicus2014
gannicus2014  •  10 Iunie 2016, 22:58

***

eugen76_pan
eugen76_pan  •  10 Iunie 2016, 22:58

un meci de liga a 2-a la noi.plictisitor cu o singura echipa chinuindu-se sa treaca printr-o autobaza

samertx
samertx  •  10 Iunie 2016, 22:57
Postat de de_pe_tarnave pe 10 Iunie 2016, 22:49

Sa n-aiba mosu trac mai mare!! Pentru un asemenea meci ne e util 15-20 de minute. Nu rezista!

Rezistă și e mai limpede la cap. Am făcut o repriză foarte bună având în vedere contextul în care se desfășoară. Bun Andone, bun Grigore, buni toți, la urma urmei, e 0-0. M-am lămurit despre jocul gazdelor. Nu sunt o echipă, doar o sumă de valori adunate sub aceleași culori. :))