A fost într-adevăr un blat ordinar. Oricum vin Țările de Jos si ne liniștesc. Cum ne-a liniștit Belgia . :)

Tu, în schimb, ești liniștit de mult. O minte foarte liniștită, exagerat de odihnită.

Postat de elgabri pe 27 Iunie 2024, 09:25

UEFA VARomania !!!

Du-te la coteț.

mandela
mandela  •  27 Iunie 2024, 09:54

Nici in moment de sarbatoare nu va puteti abtine. Marca, scrie, de fapt, asta: "Había amenaza de 'biscotto' pues un empate metía en octavos a Eslovaquia y Rumanía independientemente de lo que pasara en el Ucrania - Bélgica. El primer tiempo, no obstante, fue un tiroteo de ocasiones. Dos equipos que jugaron a tumba abierta y no calcularon." Adica (Google translate): "A existat o amenințare cu „biscotto” pentru că o remiză ar pune Slovacia și România în optimile de finală, indiferent de ce s-a întâmplat în Ucraina – Belgia. Prima repriză a fost însă un șut de ocazii. Două echipe care au jucat până la oase și nu au calculat."

tristan
tristan  •  27 Iunie 2024, 09:53
Postat de mangrova pe 27 Iunie 2024, 07:08

Poate că fiecare echipă și-a urmărit interesul! Firesc.... Nu am văzut meciul Portugalia vs Georgia, însă scorul mă determina să cred că meciul a fost "gandit" diferit de portughezi. În ultimul meci se face calculul pentru viitor...

ala blat scarbos , nu romania-slovacia..timp de 70-80 minute se putea intampla orice..au dat o la pace in in ultimele 15-20 de minute..

Ubi_Mortus
Ubi_Mortus  •  27 Iunie 2024, 09:52

Blatul nu a fost in teren, ci in camera VAR. Acela nu a fost penalti, s-a vazut si in direct si pe reluari. Inclusiv "screenshotul" arata de VAR e dubios.

bajescu
bajescu  •  27 Iunie 2024, 09:45

Georgia - Portugalia ce a fost ? Hai sa fim seriosi, meciul nostru nu a fost blat, ci doar unul in care, spre final, ambele echipe erau multumite cu rezultatul.

elgabri
elgabri  •  27 Iunie 2024, 09:43
Postat de FaZe26 pe 27 Iunie 2024, 01:00

Blatul a fost la Georgia-Portugalia,sunt mici portugheji foarte mici,sper să-i bata Slovenia pe acești blatiști, de 2 bani.

Dar interesant ca si arbitrul a tras cu georgienii ce avea de castigat !!

brujo
brujo  •  27 Iunie 2024, 09:43

donqhote
donqhote  •  27 Iunie 2024, 09:41

da, blatul adevarat a fost facut de Portugalia, care a ales sa joace in optimi cu Slovenia.

Zen_Power
Zen_Power  •  27 Iunie 2024, 09:41

Blat pe fata Portugalia-Georgia, dar acolo nu mai comenteaza presa din Europa. Portugalia avea calcul simplu la inceputul meciului, ii lasa pe georgieni sa se califice, vor juca ei cu slovenii. Daca isi aratau valoarea si eliminau georgienii, infruntau ei Olanda.