Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
15
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Sub ochii lui Dennis Man, a egalat recordul legendarului Alan Shearer
0
Lewandowski și-a dat autogol, iar adversara a râs de el pe rețelele de socializare: „Cine s-ar fi gândit?”
0
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Vlad Dragomir a rezistat 78 de minute în fața lui Chelsea! Toate rezultatele serii în Liga Campionilor
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Ukaina si Rusia au mai ramas doar cu 2 echipe fiecare in Europa, Si avem Sanse Enorme sa le depasim!!! Forzza Romania !!! 6 Russia 10.000 6.625 11.250 9.750 2.000 39.625 2/ 6 7 Ukraine 5.750 6.500 4.875 16.625 3.000 36.750 2/ 5 8 Romania 16.833 11.333 2.600 2.642 2.750 36.158 5/ 6
Daca ar fi fost Lucescu antrenor la dinamo, nu s-ar mai fi contenti cu laudele la adresa lui. Cand Sahtior a castigat cupa UEFA, niciun jurnalist n-a vazut 'eroismul" juctaorilor ci meritul exclusiv a lui "Il Luce"! I s-a decernat si distinctii prezindetiale. Acum, cand Dinamo e antenata de un italian (cu coloana vertrebrala, profesionsit si cu mentalitate de invingator), nu se mentioneaza in nico ocazie numele lui. Ce urati sunteti si ce marunti! Prin ce scrieti va definitivat
Am intrat in istorie....vaaai de capul nostru!
sunt stelistDAR BRAVO DINAMO.....am plans de fericire,bravo.nu am cuvinte......
Thks
Nici nu'mi pot imagina "emotiile" lui Borcea in Timpul Penaltiurilor! Bravo Dinamo !! On t'aime, comme d'habittude!
Jos palaria pentru efortul depus succes in grupe dar nu si in Ghencea...felicitari pentru calificare
iti dau dreptate...bft la toate echipele romanesti angrenate in cupele europene...Avem mari sansa ca la anul sa avem 2 echipe calificate direct in grupele Champions League!!!
cea mai tare stire care am citi-to la 3 dimineata!BRAVO DINAMO ASA FACETI CINSTE ROMANIEI !SA LE ARATAM CA NOI ROMANII SANTEM CEI MAI BUNI SA NE TINA MINTE!SANT MANRU CA SUNT ROMAN !M-TI FACUT FERICIT !FELICITARI LA TOATE ECHIPELE ROMANESTI CARE S-AU CALIFICAT!ANUL ASTA TRE SA AVEM AMBITIA SA CASTIGAM O CUPA EUROPEANA ,S-A DOVEDIT CA NIMIC E IMPOSIBIL!HAI ROMANIA!
Succes in Europa League
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.