Alte știri din fotbal

Alin Fica, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0

Reacția celor de la CFR Cluj, după ce Louis Munteanu a fost lăsat acasă de Mircea Lucescu: „Este golgheterul campionatului, cifrele lui vorbesc”
0

Dennis Politic, după înfrângerea cu CFR: „Cu un ochi râd și cu unul plâng”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
***!!fcsb=fcsb-isti!!! Steaua e in liga a 4-a
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Orhei este o echipa MULT mai romaneasca decat fcsb. HAI PLAIESII LUI STEFAN!!!
aici vb. de fotbal profesionist, nu mai tot fluturați clona de la amatori
ce-o sarit toti prostalaii rinisti, si-au aflat prima echipa cu care tin ei, Orhei :))))
In liga a IV-a e CSASteaua,echipa infiintata in 2017.
Milsami ii mananca pe astia de la fc gazde:) Nu ca noi nu ne-am chinui cu azerii... Dar in ultima vreme am pierdut cu Milan si Leipzig, nu cu desculti
A fost mereu evident ca esti doar un becalist deghizat. fcsb nu are nimic in comun cu Romania, este echipa creata de clanul becali pentru a produce bani (chestie asumata public in repetate randuri).
Succes MILSAMI sunteti frati nostri scoateti clona din primul tur
Chiar asa de zebzec esti si nu pricepi si pace ca trofeele (palmaresul) sunt atribuite echipei care are continuitate???!!!! Pai Steaua, minte scurta, a avut de-a lungul vremii 6 denumiri - ASA, CSA, CSCA, CCA, Steaua si acum FCSB. Dupa mintea ta, acestea au fost echipe distincte. Din pacate pt. tine, UEFA, FRF si LPF au spus si spun ca FCSB este una si aceeasi cu fosta Steaua/CCA/CSCA, CSA, ASA. Hai valea de aici ca numai prostii spui!
Steliștii așteaptă tragerea la sorți pt Cupa României bai Craitoioule (pana la Europa League mai e!), competiție organizata de FRF unde participa și FC fcsb. Sa ne explice Burleanu câte Cupe ale României a câștigat Steaua și cate FC fcsb din 1947 pana in prezent! Buhahahaha! :-))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.