Comentarii (241)
tudorborisev
tudorborisev  •  25 Iulie 2019, 22:34

Domnule Rege, va rugam ca de acum inainte sa nu va mai prezentati la meciurile din grupele europene. In felul acesta veti pierde doar cu 3 la 0 la masa verde, un scor nesperat de bun pentru matale

melcul_furios
melcul_furios  •  25 Iulie 2019, 22:33

Daca pleaca acum direct acasa pierde la masa verde cu 3-0 si iese mai bine decat 5-1.. si ce le-or mai da aia dupa pauza.

rocky2
rocky2  •  25 Iulie 2019, 22:31
Postat de reteleanu pe 25 Iulie 2019, 22:26

sper sa faca toate schimbarile la pauza (tordai, iacob si artean afara si sa intre aia care trebuiau sa inceapa meciul: cabuz, ghita si eric). macar sa mai echilibreze scorul.

Eu cred ca mai le dau aia vreo 2!

adrianii111
adrianii111  •  25 Iulie 2019, 22:31

Iar se face Viitorul de râs in Europa? Chiar in fiecare an trebuie sa jucam din start cu o echipa in minus din cele care se califica in cupe? Acum nici despre lipsa de experienta nu mai e vorba, ca e al patrulea an in Europa! Și, sa fim seriosi, Gent nu-i nici macar Genk-ul de acum 2-3 ani! Daca n-are chef de jocuri internationale, Hagi sa lase locul altora care vor, daca or exista! Am spus-o si anul trecut, atitudinea Viitorului in Europa e bataie de joc fata de fotbalul romanesc! Rusine Viitorul, rusine Hagi!

kingdon
kingdon  •  25 Iulie 2019, 22:29

Ce-ai facut Gicuta??!! Numai esti rege?? Numai esti si tu antrenor?? Ti-au umplut astia sacosa.....vezi ca mai e o repriza, la 6 treci la setul al doilea...lol

10210241960114913
Decebal Dany  •  25 Iulie 2019, 22:29

5 reprize vs Gent ,1-10 ...cam astai nivelul fotbalului romanesc. Sa revenim cu picioarele pe pamant. Performanta u-21 ,cum am spus si inainte,a fost un miracol,dupa urma cauia doar impresarii si jijistii si-au cules foloasele. Gigi,Gica,Ghorghe....*(+ pt Gica,care nu a facut puscarie dintre ei si macar ii singurul care aduce plusuri in fotbalul romanesc)

gigicoaste
gigicoaste  •  25 Iulie 2019, 22:29

"apararea e extrem complet depășită" la fel ca si autorul articolului.

firstsisif
firstsisif  •  25 Iulie 2019, 22:29

"Viitorul" lui Hagi este EXECRABIL.

reteleanu
reteleanu  •  25 Iulie 2019, 22:29
Postat de spartanul66 pe 25 Iulie 2019, 22:25

Aici se vede caracterul lui Hagi. O să vină și o să zică că Răzvan Lucescu este vinovat.

aici se vad caposeniile lui hagi. a schimbat din nou total echipa, pe ideea ca "las' ca le arat eu astora, ce mare diferenta fata de campionat? joc cu rezervele si merg peste ei sa-i bat". totusi, cred ca in repriza a doua or sa joace altfel.

dannydanny
dannydanny  •  25 Iulie 2019, 22:28
Postat de rickrock pe 25 Iulie 2019, 22:25

de ce sa fie tzeapa,pentru un neutru meciul asta este super tare. 6 goluri intr-o repriza.

Amice, meciul asta e "super tare" doar pentru un fan al lui Gent.