Comentarii (27)
grd_veche_stiinta
grd_veche_stiinta  •  17 Septembrie 2010, 09:49

Pt poze de la meci intrati aici sa vedeti determinarea lor si...://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/steaua-photo-special comentariu facut de fan Liv'pool:Redissimo,"Joe Cole and Raul Meireles are terrific players! Come on Reds - give us ManUtd!"

digei
digei  •  17 Septembrie 2010, 09:48

Asta este nivelul nostru sa nu credeti ca Dinamo,Rapid sau CFR faceau mai mult aici.Steaua a legat bine jocul pana la golul lor din penalty dupa care pe fondul oboselii(pregatirea lui Piturca = vax) au cedat...E bine ca fotbalul romanesc sa mai capete cate un dus rece prea toata ziua Dragomir spune ca sintem cei mai ai n-aibii de pe planeta si ca nu se compara nimeni cu noi.

grd_veche_stiinta  •  17 Septembrie 2010, 09:29

Felicit steaua pt jocul primei reprize: Ilie trebuia sa vada in a doua repriza cand Hodgson a aratat catre jucatorii sai mana deschisa,cu 5 degete, lucru care insemna, 5 in atac, in acel moment Ilie trebuia sa arate c-a inteles, cu indice de om la om...in continuare se vede felul cum se pregatesc echipele noastre, si cum cu adevarat trebue sa fii pregatit: pt 'moguli' daca fotbalul nu este lasat liber,o sa auzim mai mult de voi 'moguli?lor'.

medichit
medichit  •  17 Septembrie 2010, 09:23

cum va pare pasa lui Abrudan catre Tatarusanu? Seamana cumva cu pasa lui Baciu catre Zapata? Zapata care a fost aspru pedepsit si judecat pt aceasta "gafa" care nu-i apartine ca si cea cand mingea l=-a sarit din cauza terenului? TRebuie sa-l acuzam aspru acum pe Tatarusanu si sa-l judecam pentru primul gol? Sa dam Cezarului ce este al Cezarului ... Zapata este peste Ciprian si cu siguranta si peste Lungu si portarul nr.3.Ciprian are nevoie de meciuri pt a-l ajunge pe Rufay.

ilduce
ilduce  •  17 Septembrie 2010, 09:18

aceleasi lamentari penibile cauzate de neputinta unor nevolnici...ce ar mai fi de discutat in urma unui un astfel de rezultat?! un 4-1 sec..iar incepem cu 'singuri impotriva tuturor'..? asta este nivelul echipei si al antrenorului,nu este nimic extraordinar! ei sunt cam de vreo 4 ori mai buni..

xpigames
xpigames  •  17 Septembrie 2010, 09:00

google: xpi games jocuri foarte caterinca :)

oldvic
oldvic  •  17 Septembrie 2010, 08:59

Joe Cole: "Steaua a luptat incredibil în prima repriză, dar în a doua s-a deschis şi noi am profitat excelent".

stiinta76
stiinta76  •  17 Septembrie 2010, 08:05

ciobanilor e greu cand arbitri va lasa din brate lasa ca asa va trebuie sa vedeti si voi cat e de frustrant pacat ca nu sunteti arbitrati corect si in campionat penalty-ul a fost corect acordat, in rest va batut echipa a doua a lui LIVARPOOL la scor asta spune tot despre voi, a si sa nu uit ati facut romania de ras mai ciobanilor nesimtiti care va credeti buricul pamantului, iar astora din presa care va ridica in slavi iar altora le dau in cap numai de bine hai PA ca ma plictisiti

senateo
senateo  •  17 Septembrie 2010, 07:06

Pentru declaratia lui si pentru joc, respect Cristi Tanase. In rest scorul spune totul, peste 3 luni nimeni nu isi va aminti ca Steaua a jucat frumos pe Anfield, ci ca a incasat un categoric 4-1.

black_green
black_green  •  17 Septembrie 2010, 06:52

Au cazut fizic,nu mai puteau.Pregatirea in pauza competitionala a lasat de dorit iar jucatorii adusi de "marele" antrenor Piturca sint varza si aici nu ma refer numai si neaparat la Abrudan.Sper ca in pauza de iarna dupa ce vom fi iesit din cupa europeana sa facem o pregatire adevarata care sa se vada in primavara.Neaparat trebuie adus un fundas dreapta,urgent.