INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » STEAUA - AALBORG, ASTĂZI, DE LA ORA 22:05, DIGI, DOLCE, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal

Iată arbitrii delegați la FCSB - Rapid » Gigi Becali spunea: „Nu vreau să-l văd!”
0

CFR Cluj - Dinamo » Se anunță spectacol total în Gruia! Echipele probabile + cele mai tari cote
3

Așa arată clasamentul și întreg „țintarul” din play-off-ul Ligii 2: derby încă din prima rundă
0

Farul - Poli Iași, meciul zilei în play-out » Echipele pregătite de Hagi&Miriuță + statistici și cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional

Jim Ratcliffe amenință că pleacă de la Manchester United: nu poate trece peste abuzurile fanilor
0

Ce a spus Hansi Flick despre penalty-ul controversat marcat de Julian Alvarez + Cum a prefațat derby-ul cu Atletico
0

Monza - Parma, dispută din etapa #29 în Serie A » Bonny a restabilit egalitatea cu un gol superb
2

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Stim mah nasty ca suporterii colorati ai 5telei cand au meci, manglesc tot ce e de valoare :))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))) Oricui ii e frica de pierderea bunului sau no ??? :))))))))))))))))))) Echipa daneza sa aiba grija la bagaje, sa faca inventaru imediat dupa meci sa nu vada ceva neobisnuit :)))
Si cand te gandesti ca Alpin intra cu acreditare de ziarist....:))
Faceti ba un lift pentru Nasty,donez io o camera fake s-o puneti pe parcare....
Lui Ilie ii place mereu sa se de-a in spectacol !
Ce funcție are la Steaua hodorogul ăsta? Cum adica sa fie lasat sa intre la meci? Adica el are voie...si noi ceilalți "prostimea" ca sa nu zic altfel. ..nu avem. Asta e Romania. Dar de ce nu lasa si un doctor celebru? Sau un actor celebru? Sau numai daca esti un fost mare tenismen (actualmente senil si libidinos) ai dreptul sa mergi? Sa speram ca cei de acolo nu vor lăsa sa intre "suporterul" Ilie Nastase pe stadion, sincer, parca nu as vrea sa pierdem la masa verde pt o aberație. ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.