Comentarii (79)
 •  07 August 2009, 09:57

Deci voi astia de la GSP sunteti cei mai penibili jurnalisti existenti, oare de ce sunteti anti-steaua?, pentru ca reiese clar din toate articolele pe care le citesc pe acest site ca aveti ceva cu aceasta echipa. Mult succes Stelei in campionat

•  07 August 2009, 09:52

Udrea, imi doresc asa de mult sa-mi fie dor de tine!

•  07 August 2009, 09:50

sunt polist dar felicit steaua si vasluiul pentru calificare. Mi-as dori sa avem 2 echipe in grupe in Champions si 4 in Europa LEague. Doar asa am aduna puncte pentru romania. Felicitari Steaua si Vaslui pentru calificare !!!! Iar pt POLI numai succese .......

•  07 August 2009, 09:37

felicitari steaua !!!! bafta pentru meciurile urmatoare si va doresc noroc la tragerea la sorti.

•  07 August 2009, 09:24

In prima repriza Steaua nu a existat. La 1-0 Ionescu face penalty dar spaniolul se face ca nu vede.Ca mai tarziu sa acorde cu mare usurinta penalty pentru steaua.Maniera de arbitraj a fost clar in favoarea Stelei.La 2-0 pentru scotieni Steaua o fura rau de tot.

kily
kily  •  07 August 2009, 09:23

Din pacate, Bergodi nu mai poate pacali usor publicul de fotbal. Este deosebita initiativa lui de a promova tinerii, acestia dau satisfactie si incredere. Dar, ce ne facem cu "batranii"?! Baciu, Ghionea, chiar Goian sunt lamentabili, jaloane ale neputintei, au uitat pina si lovitura de cap... Zapata, deceptia confirmata, Nicolita si-a pierdut, cred, pina si respectul propriei familii, Toja si Szekely sunt asteptati de un an sa confirme... Steaua este un imens balon de sapun!

soryn666
soryn666  •  07 August 2009, 09:20

Intradevar a fost un meci in care steaua in prima repriza a suferit enorm dar in a 2 repriza Bogdan Stancu a avut inspiratie si a reusit un joc care il caracterizeaza Cat despre faza cu penalti-ul nu e nimic de spus ptr ca fost, s-a vazut clar contactul intre bogdan si adversar si indiscutabil arbitrul a procedat corect luind aceasta decizie

•  07 August 2009, 09:10

Ce 11m inventat de arbitru ma Sato? Ai vazut meciul macar? A fost contact, deci penalty clar! S-a vazut ca Stancu intentiona sa joace mingea! Il driblase pe fundas si vroia sa traga la poarta! Mai uita-te o data la faza sa vezi!

•  07 August 2009, 09:06

Ne-am umplut de cacao in Scotia! Daca nu inventa arbitrul 11m sa intoarca jocul era jale. Asta-i echipa care vrea sa castige campionatul?

•  07 August 2009, 09:03

>>>s-a ferit de minge si nu a jucat intentionat mingea cu mana ! Acum cateva zile a mai fost o discutie asemanatoare la "alta echipa" iar cei care reclama acum penalty afirmau ca s-a procedat bine neacordandu-l ! Dublul standard il practica cei fara caracter, care judeca fazele in functie de simpatiile sau antipatiile lor ! Ce va fi mai departe vom vedea (totusi Steaua a jucat la Motherwell cu echipa de juniori, prea sigura de o victorie pe care totusi a obtinut-o)! DIXIT