Comentarii (14)
idol
idol  •  07 Martie 2013, 10:38
Postat de pietry pe 07 Martie 2013, 10:23

logic ca ne lauda dupa ce steaua le-a dat meciul de la bucuresti. care era cota pt 4-0 la pauza ? au facut bani si nemtii si gigi.

prostii.chiar daca ar suna mai bine versiunea ta, ne-au batut pe bune. a fost lectia de care aveam nevoie.

pietry
pietry  •  07 Martie 2013, 10:23

flaviulucianr
flaviulucianr  •  07 Martie 2013, 10:09

de apreciat, frumos din partea lui, un domn dupa afirmatii.... a reusit sa imbine complezenta, pentru ca urmeaza sa joace impotriva unui international roman, jucator de baza la Lazio si a profitat de ocazie pentru a mentiona de Steaua si jucatorii ei (il cred ca este si mandru pentru ca prin califiicarea Stelei s-a certificat si valoarea grupei din care au facut si ei parte) si despre propriul elev, Maxim...un gest elegant din partea lui de apreciere a fotbalistilor romani

pbogdan
pbogdan  •  07 Martie 2013, 10:00

Bravo lor, pentru profesionalism. "Steaua a remizat cu Stuttgart în Germania, scor 2-2" a cam fost invers, ei au remizat cu noi in ultimele minute :)