Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Bagdad Bob sau cum i se spune in cercurile restranse, Comicul Ali alias qpax, este bucurestean pur sange. Parintii lui sunt valah si mache iar fratele lui alexbibirica. Are un var primar care este plecat prin Austria la prins lebede si care in timpul liber este clovnul forumului gsp. Cand se supara, iese prin titan si bate ce intalneste in cale, garduri, banci, pisici si caini pechinezi!!! Religia lui este antenismul si se inchina zeilor gadea si badea :)))
Ali Chimicul...parca era var cu Saddam. Ups, sa fie vorba de vreun omolog roman, mai mult...ruda cu fostul dictator din Trei Coceni?! Atunci se explica multe:))
Bine ca am scapat de drogatii de la sud.Suporterii echipei din Ghencea nu vor putea participa la doua partide ale “roş-albaştrilor” în cupele europene. Comisia de Disciplină a UEFA a hotrărît să sancţioneze campioana pentru incidentele din timpul partidei cu Dinamo Kiev, contînd pentru grupele UEFA Europa League din sezonul 2014-2015. Acestă decizie a fost luată în urma mai multor probleme de la acel meci: supectatorii au folosit lasere, au aruncat cu tor’e ;i au afişat un banner cu mesaj rasist. Asta din cauza descreieratilor sudisti si cersetorilor sudisti.
ala nu a fost in viata lui in capitala, e rromulus din zavoi valcea :)
Bagdad Bob, nu mai plange ca ai gigismul in sange :)))))
vezi ... ca s-a khacat un porumbel in scufita ta ... in timp ce asternea-i ... lozinci r4tardate...:))
;) Amigo, incerc sa pescuiesc acum, scuze lipsa de prompitudine, dar ma concentrez intens, doar eu si un fir subtire de nailon. Dau la somnul legendar de opt sute de kile care se spune ca s-ar ascunde intr-unul din canalele hidrocentralelor subterane de pe valea Oltului. Iese la suprafata doar ca sa decimeze cate un card de gaste sau vreun localnic neatent, aflat la pescuit pe vreo camera de tractor. Este o specie exotica adusa din delta Mekongului in anii 60 si scapata din acvariu. Toata Depresiunea Lovistei e ingrozita, este un fel de chpacabra locala corcita cu Loch Ness instant 3 in 1! Dau la musca de Plescoi, daca nu misca incerc cu viermus de Murfatlar:))
Cum iti dai seama ca un gigist este enervat de faptul ca nu poate sa manipuleze dupa ce scrie covoare de comentarii? Injura ca un babuin de ferentari pe forum :)))))) Bai Bagdad Bob, sa te iei de mana cu terminatul3 si sa va aruncati de pe arcul de triumf cu un banner "suntem gigisti si suntem mandri" :)))))))
serios vorbesc :)))
fcsb nu e steaua, e fotbal club "s" bucuresti..:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.