Alte știri din fotbal
I-au anunțat retragerea chiar înaintea derby-ului Dinamo - FCSB: „Îi căutăm înlocuitor”
0
„A început numărătoarea inversă!” » Dorinel Munteanu, impresii la 9 zile de când a preluat-o pe Sepsi: „Așa vreau să văd și cu Hermannstadt”
0
Măsură inedită anunțată de Rapid » Se aplică la derby-ul cu Dinamo
0
Antrenorul care se lăuda că i-a dat 4-1 FCSB-ului a semnat și a revenit în prima ligă
0
Știri din fotbal internațional
Antrenor nou pentru Nicolae Stanciu și Florin Niță
0
Marcus Rashford a dat un Lamborghini Aventador pentru un Audi! » Ce model și-a dorit neapărat
1
Au votat, oficial, o a treia perioadă de transferuri! 10 zile pentru mutări înaintea noii competiții FIFA
1
Lovitură pentru inamicul nr. 1 al lui Dan Șucu » Ancheta din SUA face lumină în procesul pentru proprietatea clubului Genoa
1
Lifestyle
Romina Gingașu și-a prezentat „bijuteria” de 900.000 de euro: „Stilul meu 100%!”
10
„A luat domnișoara de lângă mine în bar, au făcut dragoste în toaletă și a plecat cu ea, dar... ” » Continuarea fostului selecționer este genială
9
Starul din Premier League, găsit vinovat după ce s-a aflat că are o nouă iubită: „E prea distras, a fost jalnic”
0
Un abuzator a molestat copilul unui campion UFC! Răzbunarea tatălui a fost din filme, iar procurorii au cerut 30 de ani de închisoare!
5
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CHIAR DACA DINAMO PIERDE CU 5-0 NU-MI PARE RAU DEOARECE NEGHINITA CARPANOSUL NU A CHIELTUIT NICI 10 EURO DAR MA BUCUR ENORM CA BORFASUL DE LA *** A BAGAT IAR " MELEOANE " LA RECOMANDAREA CELUILALT BORFAS *** MIMISOR ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aia conteaza ma?Ca-i intra lui jijel milioane in cont?Cu ce va incalzeste pe voi,suporterii?Aveti asa echipa care defileaza prin liga 1 si joaca ceva?Sa nu mai vorbim de meciurile din Europa.
Capitanul lor de cate ori a protestat?
D-le Becali problema e ca ai prea mare incredere in MM si Duckadam.MM l-a adus pe Dica ,asa a considerat el .Despre Achim ne spune de vreo 2 ani ce valoros e.Grav e ca-n seara asta noi n-am legat deloc jocul in comparatie cu cehii .Ziceai ca ei sunt in plin campionat ,desi n-au avut nici un meci oficial in acest sezon.
Devin țepe de zeci de milioane de euro, insa prin vest par sa isi fi învațat lecția ... nu il pot insa condamna pe jjjijji, prost e cine da, nu cine cere!
Ce frumos ! A inceput scandalul .....Multumim Plzen ! Alibec se credea inca in campionat unde poate protesta fara sa ia nimeni masuri ...Pacat ca nu mai are Astra niste jucatori de vanzare ....Tactica dezbinarii altor echipe si toate *** fcsb-iste , milogeala la TAS si toate magariile au fost rasplatite azi !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
devin zeci de milioane de euro,nu tzepe. oricum,ce sa stiti voi de fotbal. voi dupa ce ca va calificati o data la 5 ani in europa,mai si sunteti eliminati inca din primul tur.
Eu unul, sincer, nu te inteleg bre nea Jiji! vorbesc serios! tot arunci bani pe fereastra si aduci de la an la an antrenor mai slab decat cel pe care l-ai avut anterior! daca si lin dica mai e antrenor, eu sunt papa Francisc! revenind: in loc sa arunci banii pe fereastra mai bine pui matale mana si faci scoala de antrenori! si asa, echipa o faci tu, transferurile le faci tu si colac peste pupaza nu ai nici o *** de facut cat e ziulica de lunga! asa pui si matale bani deoparte si cine stie, poate la scoala aia de antrenori se gaseste unul sa-ti deschida capu` si sa iti zica ca (!) e inutil sa cumperi 10 atacanti si 10 mijlocasi care se calce pe sireturi daca tu nu ai un (UNU) fundas central veritabil! nu am inteles ce antrenor e ala al tau daca vine Alibec nerefacut si da cu pumnul in masa ca el vrea sa joace! pai ma nenica , hagi spre exemplu, bunul tau prieten si neam isi tine jucatorii pe care vrea sa ii vanda pe banca si joaca cine vrea el, nu ca vine Alibec intr-un picior si Lin Dica nu are nimic de comentat, face cum spune Alibec! gandeste-te serios la ce ti-am scris aici! aaa, sa nu uit, pe Meme poti sa-l tii ca pana acu, sa incarce sifoanele, ca de altceva nu e bun!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Orice jucator ajunge la fcsb devine o teapa. Daca nu devine teapa la fcsb, devine acolo unde este vandut mai departe, vezi gardos, chiriches, stanciu, tosca, etc etc...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.