Comentarii (93)
gannicus2014
gannicus2014  •  21 Iulie 2015, 20:22

cronica e gresita , golul lui Racu e inainte de final , nu de pauza ... au fost si vreo 8 minute de prelungiri pt pauza de hidratare , schimbari si tragerile de timp

manty_one
manty_one  •  21 Iulie 2015, 20:22
Postat de mama.is.here pe 21 Iulie 2015, 20:15

OFTICATILOR, vreti nu vreti rezultatul a ramas in istorie, ca si "victoriile" voastre in UCL!

mai bine ti-ai vedea de echipa ta,care a fost eliminata frecvent de echipe de care nu auzise mai nimeni prin Europa inainte de a va intalni pe voi,in ce priveste UCL,voi nu aveti cum sa va faceti de ras ptr ca nu ati jucat si nici nu veti juca in grupele UCL,ramane doar un vis in care va pregatiti de vreo 15 ani ptr a juca in grupele Ch League!:)))))))

dinamovist_romanizat
dinamovist_romanizat  •  21 Iulie 2015, 20:21

:'))

icejohnnyice
icejohnnyice  •  21 Iulie 2015, 20:21
Postat de alskar pe 21 Iulie 2015, 20:16

gsp, cine și când a dat al doilea gol al moldovenilor? Iar scriu „jurnaliștii” prin sms direct din crama Hanului lui Manuc?

niste pseudo jurnalisti. Racu P. (Bolohan V.) min 89.

utraian
utraian  •  21 Iulie 2015, 20:21

Tu ai urmarit pana cand au luat cartonas rosu? Golul de 2-1 a fost marcat in inferioritate numerica in min. 89 de Racu

steauaucl
steauaucl  •  21 Iulie 2015, 20:20
Postat de manty_one pe 21 Iulie 2015, 20:15

ba dar voi nu mai terminati cu asta?auzi cosmarul Stelei...***,doar stiti cat de norocos s-au calificat anul trecut Ludogoret...la penaltiuri( acolo trebuie sa ai si noroc...cu Moti fara el nu conteaza,au fost mai inspirati si atat)i-am invins acasa, ne-au invins acolo si asta e,mai repede poti numi cosmar ce s-a intamplat acum cu ei pierzand si acasa si in deplasare la o echipa in care la inceput nimeni nu le-ar fi dat vreo sansa...Bravo Milsami Orhei!!

cica ludogoret e cosmar.... pentru cine??? eu sincer chiar ma bucuram sa jucam cu ei ...anul asta cred ca fara 5 nu scapau....acum sa vazut adevarata valoare a lui Ludogoret !!! ce sa intamplat atunci a fost pur si simplu o minune !!!!