INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  MACCABI - FCSB

LIVE ORA 20:30 Ediție specială GSP Live » Comentăm împreună cu Raul Rusescu returul Maccabi Tel Aviv - FCSB, din turul II preliminar al Ligii Campionilor

Articol de - Publicat miercuri, 31 iulie 2024 19:49 / Actualizat miercuri, 31 iulie 2024 19:49

GSP Live revine cu o nouă ediție specială, miercuri, 31 iulie, de la ora 20:30.

Alberto Boțoghină, jurnalistul GSP.ro, va comenta alături de Raul Rusescu, fostul fotbalist al roș-albaștrilor, partida dintre Maccabi Tel Aviv și FCSB, din cadrul turului II preliminar al Ligii Campionilor.

Cei doi vor prefața partida și vor primi informații din Budapesta de la reporterii GSP.ro. Revenim la pauză pentru a analiza prima repriză și, apoi, ne vedem la final pentru concluziile serii.

În partida din tur, FCSB și Maccabi Tel Aviv au remizat, scor 1-1, după golurile marcate de către Biton, în minutul 71, respectiv Dawa, în minutul 76.

În primul tur prelimiar al Ligii Campionilor, FCSB a trecut în dublă manșă de Virtus, 7-1 în San Marino și 4-0 pe teren propriu.

Emisiunea poate fi urmărită pe site-ul www.gsp.ro, pagina de Facebook a Gazetei Sporturilor, dar și pe canalul de YouTube.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Șumudică nu se joacă: trei plecări dintr-un foc de la Rapid! Viorel Moldovan a făcut anunțul: „Au plecat deja, el va fi împrumutat”

„Domnule Ion Țiriac, ați primit pensia recalculată?” » Răspunsul miliardarului pentru GSP: „Mi-e rușine să spun! Scuzați-mă...”

Simona Halep și proaspăta soție a lui Ianis au atras toate privirile la evenimentul de la Academia lui Hagi